Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Huawei Connect 2023 – Huawei podwaja wsparcie na rzecz ekologicznej i cyfrowej transformacji w Europie

15 października rozpoczęła się w Paryżu konferencja HUAWEI CONNECT 2023. Wydarzenie jak co roku zgromadziło tysiące gości, w tym liderów branży, ekspertów technologicznych i partnerów Huawei z całego świata.

Głównym tematem tegorocznej edycji są inteligentne technologie cyfrowe, a także sposoby na przyspieszenie transformacji ekologicznej i cyfrowej w ramach Unii Europejskiej.

Europa dokonuje imponujących postępów w dziedzinie transformacji cyfrowej, stając się liderem globalnej zmiany w kierunku bardziej ekologicznej przyszłości. Od ponad 20 lat jako Huawei współpracujemy z naszymi europejskimi klientami i partnerami. Osiągnęliśmy wielki postęp w łączeniu ludzi, wspieraniu przedsiębiorstw i tworzeniu cyfrowego ekosystemu w Europie. W przyszłości będziemy kontynuować nasze wysiłki na rynku europejskim, koncentrując się głównie na transformacji cyfrowej, lokalnych innowacjach, zrównoważonym rozwoju i cyberbezpieczeństwie – powiedział Ken Hu, Rotacyjny Prezes Huawei.

 

Ken Hu, Rotacyjny Prezes Huawei, przemawia podczas HUAWEI CONNECT 2023 w Paryżu
Ken Hu, Rotacyjny Prezes Huawei, przemawia podczas HUAWEI CONNECT 2023 w Paryżu

 

Następnie Jim Lu, Prezes Huawei na Europę, wygłosił przemówienie, w którym przedstawił cztery główne filary, które pomogą lepiej wspierać dwutorową transformację w regionie europejskim: kompleksową łączność, inteligentną chmurę, zasadę “bitów zarządzających watami” i otwartą współpracę.

Huawei jest zdeterminowany i nastawiony na współpracę z partnerami aby oferować klientom jeszcze lepsze produkty i rozwiązania. Będziemy kontynuować nasze zaangażowanie na rzecz wspierania ekologicznej i cyfrowej transformacji Europy. – zaznaczył Jim Lu.

 

Pełna łączność i decyzje oparte na obliczeniach

Połączenie wszystkich elementów procesu cyfrowej transformacji za pomocą szybkich sieci jest kluczową kwestią w jego skutecznej realizacji. Szczególnie dotyczy to środowisk przemysłowych, gdzie wydajne sieci umożliwiają transmisję, analizę i przetwarzanie ogromnych ilości danych w czasie rzeczywistym. Huawei oferuje rozwiązania sieciowe, które są niezawodne, inteligentne i niepowtarzalne, a przy tym obsługują ultra-szerokopasmowe połączenia dla różnorodnych scenariuszy przemysłowych.
Huawei, we współpracy  z partnerami, wspierał budowę terminalu intermodalnego East West Gate (EWG) na Węgrzech, który stał się pierwszym tego rodzaju rozwiązaniem logistycznym w Europie opartym na technologii 5G. Dzięki ultra-wysokim przepustowościom, niskim opóźnieniom i wysokiej niezawodności, technologia 5G umożliwia pełne zautomatyzowanie i zdalne sterowanie suwnicami do inteligentnej logistyki kolejowej. Dzięki zastosowaniu tej technologii, terminal jest o wiele bezpieczniejszy, zapewnia lepsze warunki pracy i działa o 20% bardziej efektywnie. Łącząc wiele procesów, chmura staje się potęgą, kierującą algorytmami i masowym przetwarzaniem, które są niezbędne do umożliwienia inteligentnych działań w różnych branżach.

Huawei Cloud będzie nadal inwestować w Europie, tworząc nową wartość dla naszych klientów i partnerów w całym regionie. Teraz, dzięki węzłom chmurowym w Irlandii i Turcji, Huawei Cloud jest jednym z najszybciej rozwijających się głównych dostawców usług w chmurze na świecie – powiedział Jim Lu. Europa jest światowym liderem w przechodzeniu na czystą, zieloną energię. Od lat pracujemy nad integrowaniem technologii cyfrowych i energetycznych w celu zwiększenia produkcji czystej energii i wspierania cyfryzacji systemów energetycznych. Do tej pory Huawei przyczynił się do wytworzenia 228 miliardów kilowatogodzin zielonej energii elektrycznej w Europie, co pozwoliło na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla o 102 miliony ton i jednocześnie stworzenie dziesiątek tysięcy wartościowych miejsc pracy.

 

Przemówienie Jima Lu, Prezesa Huawei na Europę
Przemówienie Jima Lu, Prezesa Huawei na Europę

Europa jest jednym z najważniejszych strategicznie regionów dla globalnej działalności Huawei. Będziemy nadal koncentrować się na potrzebach klientów, generować wymierne korzyści dla partnerów, wzmacniać innowacyjną współpracę z europejskimi liderami, wspierać rozwój lokalnych talentów cyfrowych i proekologicznych oraz zwiększać nasze inwestycje w badania i rozwój w tym regionie. Z niecierpliwością czekamy na możliwość udziału w przyspieszeniu ekologicznej i cyfrowej transformacji Europy – powiedział Jim Lu.

Na zakończenie zaapelował o stworzenie otwartego, sprawiedliwego i integracyjnego środowiska dla innowacji, które jest kluczowe dla rozwoju społecznego.
Podczas wydarzenia wielu zaproszonych prelegentów przedstawiło również swoje osiągnięcia w zakresie transformacji w Europie. Wśród nich znaleźli się: Michel-Edouard Leclerc, przewodniczący komitetu ds. strategii francuskiej sieci hipermarketów E. Leclerc; Ibán García del Blanco, poseł do Parlamentu Europejskiego; Dries Acke, dyrektor ds. polityki SolarPower Europe; Roberta Bigliani, wiceprezes grupy IDC EMEA; oraz Luis Neves, dyrektor generalny Global Enabling Sustainability Initiative (GeSI).

 

“Jak transformacja polskiej gospodarki przy pomocy rozwiązań SAP może być jeszcze szybsza, dzięki dostępności chmury Azure w regionie Azure Poland Central” podkreślił Piotr Grzywacz, podczas SAP NOW 2023

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE