Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Google dołącza do Komitetu Sterującego C2PA

Coalition for Content Provenance and Authenticity (C2PA), globalny organ normalizacyjny działający na rzecz zwiększania przejrzystości w Internecie poprzez poświadczanie pochodzenia treści cyfrowych, ogłosił, że Google dołączył do C2PA jako członek komitetu sterującego.

Wraz z innymi członkami komitetu sterującego, w tym Adobe, BBC, Intel, Microsoft, Publicis Groupe, Sony i Truepic, Google będzie współpracować w celu dalszego rozwijania standardu technicznego C2PA dotyczącego pochodzenia treści cyfrowych. W związku z tym Google aktywnie bada, w jaki sposób w przyszłości włączyć dane uwierzytelniające do swoich własnych produktów i usług.

„W Google kluczową częścią naszego odpowiedzialnego podejścia do sztucznej inteligencji jest współpraca z innymi osobami z branży, aby pomóc zwiększyć przejrzystość treści cyfrowych” – mówi Laurie Richardson, wiceprezes ds. zaufania i bezpieczeństwa w Google. „Dlatego jesteśmy podekscytowani możliwością przyłączenia się do komitetu i wdrożenia najnowszej wersji standardu C2PA.”

Przypomnijmy, że koalicja na rzecz pochodzenia i autentyczności treści (C2PA) to otwarty organ ds. standardów technicznych, który zajmuje się problemem rozpowszechnienia wprowadzających w błąd informacji w Internecie poprzez opracowanie standardów technicznych potwierdzania źródła i historii (lub pochodzenia) treści cyfrowych.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE