Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Giordano Albertazzi prezesem Vertiv na region obu Ameryk (Americas), prezesem na Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA), został Karsten Winther.

Firma Vertiv, globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej i rozwiązań zapewniających ciągłość działania, ogłosiła, że Giordano Albertazzi został mianowany prezesem na region obu Ameryk. Ostatnio Albertazzi pełnił funkcję prezesa na Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA), którą to rolę przejmie Karsten Winther, dotychczasowy wiceprezes ds. sprzedaży w regionie EMEA. Giordano Albertazzi będzie odpowiedzialny za poprawę strategicznych i finansowych wyników w regionie obu Ameryk, wykorzystując swoje doświadczenie i sukcesy w EMEA.

Giordano Albertazzi jest związany z firmą od 24 lat, z czego ostatnich sześć lat kierował firmą Vertiv w regionie EMEA. W 2021 roku w EMEA odnotowano organiczny wzrost sprzedaży o ponad 18% oraz wzrost skorygowanej marży zysku operacyjnego o ponad 700 punktów bazowych.

 

Giordano jest właściwą osobą do kierowania naszym biznesem w Ameryce i szybkiego wdrażania działań, które podejmujemy, aby sprostać obecnym wyzwaniom środowiskowym. W regionie EMEA Giordano wykazał się zdolnością do zwiększania przychodów i zysków poprzez transformację, począwszy od wdrażania systemów, a skończywszy na inicjatywach rynkowych. Osiągnął te wyniki dzięki integracji różnych zespołów oraz wdrażaniu dyscypliny i sprawność, które obejmują nasze wewnętrzne i zewnętrzne działania. Jesteśmy przekonani, że jego przywództwo w regionie obu Ameryk przyniesie podobne sukcesy – powiedział Rob Johnson, dyrektor generalny Vertiv. Giordano i Karsten w trakcie swojej kariery w firmie Vertiv wykazali się doskonałym przywództwem i wizją, dlatego jestem całkowicie przekonany o ich umiejętnościach na nowych stanowiskach.

 

Albertazzi i Winther pracowali razem przez cztery lata. Przez ten czas osiągnęli imponujące wyniki, zbudowali także kulturę sukcesu bazującą na odpowiedzialności i szybkości działania. Na nowym stanowisku Winther wykorzysta swoje silne cechy przywódcze, które pozwolą mu kontynuować sukcesy w regionie EMEA.

Albertazzi zastąpi na nowym stanowisku Johna Hewitta, który odchodzi z firmy Vertiv. Ogłoszona zmiana jest też następstwem niedawnych nominacji Li Ninga na stanowisko prezesa chińskiego oddziału oraz Edwarda Cui na stanowisko prezesa regionu Azji Północnej.

 

Lenovo ThinkAgile VX – infrastruktura hiperkonwergentna nie musi być trudna.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE