Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Fujitsu wykorzysta Oracle Alloy dla suwerennej chmury w Japonii

Fujitsu wybrało Oracle Alloy do wdrożenia suwerennych usług w chmurze w Japonii.

Oracle Alloy to platforma infrastruktury chmurowej, która umożliwia innym firmom tworzenie własnej oferty chmurowej. Rozwiązanie jest oparte na sprzęcie Oracle i stosie chmurowym firmy. Chmury użytkowników są również kompatybilne z własną chmurą Oracle, co oznacza, że hiperskalowe zasoby publiczne są dostępne zarówno dla dostawców usług, jak i klientów.

Korzystając z Alloy, Fujitsu rozszerzy swoją ofertę hybrydowego IT Fujitsu Uvance. Fujitsu wdroży i będzie zarządzać Oracle Alloy w swoich centrach danych w Japonii. Zapewni to klientom firmy dostęp do ponad 100 usług Oracle w chmurze przy jednoczesnym spełnieniu wymogów bezpieczeństwa i suwerenności danych.

Kazushi Koga, SEVP w Fujitsu, powiedział:

“Nasza współpraca z Oracle pozycjonuje nas do dostarczania suwerennej oferty chmurowej, która umożliwia hiperskalową funkcjonalność i możliwości suwerenności cyfrowej przy jednoczesnym zapewnieniu zarządzania operacyjnego przez Fujitsu”.

Scott Twaddle, starszy wiceprezes ds. produktów i branż w Oracle Cloud Infrastructure, dodał:

“Dzięki Oracle Alloy wprowadzimy nasze najlepsze technologie chmurowe, aby pomóc klientom Fujitsu w transformacji i modernizacji ich firm i społeczeństwa. Suwerenne podejście Fujitsu do chmury w Japonii jest świadectwem ich przyszłościowej strategii technologicznej. Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę z Fujitsu, aby zapewnić usługi w chmurze większej liczbie klientów na całym świecie”.

Według Fujitsu: “W oparciu o wiedzę zgromadzoną dzięki przypadkom użycia na rynku japońskim, Fujitsu będzie aktywnie rozważać rozszerzenie Oracle Alloy na inne rynki”. Firma jest obecna w ponad 35 krajach.

Fujitsu i Oracle zawarły wcześniej umowę, na mocy której usługi Oracle w chmurze byłyby oferowane za pośrednictwem japońskich centrów danych Fujitsu i połączone z chmurą K5 Fujitsu.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE