Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

FPT Software nawiązuje współpracę z Creatio, aby przyspieszyć wdrażanie rozwiązań bez użycia kodu w skali globalnej

Firma FPT Software nawiązała niedawno współpracę z amerykańskim dostawcą rozwiązań no-code Creatio, aby poszerzyć swoją wiedzę specjalistyczną i portfolio usług w zakresie low-code/no-code. Rozwiązania skierowane są do klientów biznesowych z branży bankowości, finansów, ubezpieczeń i nie tylko. 

Jako globalny integrator systemów Creatio, FPT Software uzyskuje dostęp do solidnych platform Creatio, branżowego know-how i programu wsparcia, aby dostarczać dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania bez kodu i zapewniać sukces klientom.

Creatio zapewnia swoim klientom swobodę posiadania automatyki. Jest dostarczany dzięki unikalnej architekturze komponowalnej bez kodu, która zdaniem Creatio rozpoczyna nową erę w automatyzacji biznesu. Wszystkie produkty Creatio wykorzystują komponowalną architekturę Quantum.

W architekturze Quantum cała funkcjonalność jest dostępna w postaci zestawu komponowalnych elementów. Oznacza to, że technolodzy biznesowi mogą używać ich w dowolnej kombinacji, aby wspierać swoje unikalne przypadki użycia. Wykorzystując architekturę komponowalną, Creatio umożliwia twórcom nie korzystającym z kodu płynne łączenie różnych komponentów, bloków i aplikacji w celu tworzenia rozwiązań gotowych dla przedsiębiorstw, które odpowiadają ich unikalnym wymaganiom, bez konieczności kodowania. Wszystkie gotowe do użycia aplikacje Creatio (CRM, aplikacje pionowe itp.) są tworzone przy użyciu metody komponowania bez użycia kodu.

Partnerstwo umożliwia także klientom Creatio wykorzystanie wysoko wykwalifikowanych zasobów FPT Software, składających się z 1500 certyfikowanych ekspertów zajmujących się niskim kodem, różnorodnych usług i możliwości dostaw na dużą skalę w 30 krajach.

„Obserwujemy wzrost zapotrzebowania na rozwiązania bez kodu na rynku północnoamerykańskim. Naszym celem jest uregulowanie zadłużenia technicznego organizacji poprzez zapewnienie łatwego i opłacalnego sposobu na zwiększenie elastyczności biznesowej dzięki naszym rozwiązaniom cyfrowym – powiedział Dang Tran Phuong, starszy wiceprezes wykonawczy FPT Software i dyrektor generalny FPT Americas. – Ufam, że ta współpraca przyniesie korzyści naszym klientom w regionie i na całym świecie, oferując im bardziej kompleksowe rozwiązania umożliwiające poruszanie się w dynamicznym krajobrazie biznesowym i technologicznym”.

„Creatio nieustannie stara się rozwijać swój ekosystem partnerski, aby zapewnić swoim klientom odpowiednich ekspertów bez kodu, potrzebnych im na drodze do transformacji cyfrowej. Współpracując z FPT Software, mamy zamiar przyspieszyć wdrażanie rozwiązań niewymagających kodu na całym świecie, umożliwiając organizacjom usprawnienie przepływów pracy i zwiększenie efektywności operacyjnej” – powiedział Alex Donchuk, starszy wiceprezes ds. kanałów globalnych w Creatio.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE