Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Fortinet oficjalnym partnerem FC Barcelona ds. cyberbezpieczeństwa na przebudowywanym stadionie Spotify Camp Nou

FC Barcelona oraz Fortinet, globalny lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, który dąży do konwergencji sieci i rozwiązań ochronnych, podpisały umowę sponsorską, na mocy której Fortinet stał się nowym oficjalnym partnerem Espai Barça w zakresie cyberbezpieczeństwa do 30 czerwca 2028 roku. Dzięki tej umowie FC Barcelona uzyska bezpieczne środowisko cyfrowe dla kompleksu obiektów Spotify Camp Nou, wykorzystując wiodącą w branży platformę Security Fabric firmy Fortinet, której zastosowanie będzie służyć jako globalny punkt odniesienia dla technicznych innowacji w świecie sportu i rozrywki.

W ramach zawartej umowy FC Barcelona wdroży platformę Security Fabric firmy Fortinet, w tym zapory sieciowe nowej generacji FortiGate, w celu zabezpieczenia stadionowej sieci Wi-Fi, infrastruktury OT oraz centrum danych. Urządzenia uzyskujące dostęp do aplikacji z dowolnej lokalizacji będą chronione za pomocą mechanizmów Zero Trust Network Access oraz rozwiązań Fortinet do zabezpieczenia punktów końcowych. Ponadto scentralizowane zarządzanie z analityką bezpieczeństwa bazującą na sztucznej inteligencji zapewni kompleksową widzialność sieci. Rozwiązania te zostaną zintegrowane bezpośrednio z poczynionymi już przez FC Barcelona inwestycjami w IT, co przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności w całym obiekcie Spotify Camp Nou.

Współpraca między klubem a Fortinet jest częścią programu sponsorskiego związanego z przebudowywanym właśnie stadionem Spotify Camp Nou. FC Barcelona jest zaangażowana w przekształcenie Espai Barça w międzynarodowe centrum innowacji, znajdujące się w czołówce nowych technologii.

Partnerstwo to jest kolejnym z ważnych działań w ramach programu sponsorskiego, stworzonego specjalnie dla jednego z najważniejszych projektów w historii klubu. Otwiera on nowe możliwości, zarówno dla firm, które oferują swoje produkty bezpośrednio konsumentom (B2C), jak też takim jak Fortinet, skupionym na sektorze biznesowym (B2B). Będą mogły one skorzystać z globalnej obecności i prestiżu klubu FC Barcelona oraz znaczenia jednego z wiodących stadionów na świecie w przyszłości.

 

Espai Barça to więcej niż stadion

Espai Barça to rewolucyjny projekt w świecie sportu i rozrywki, który ma na celu unowocześnienie i rozbudowę obiektów FC Barcelony, w tym symbolicznego dla miasta Spotify Camp Nou, oraz przekształcenie ich w najlepszy kompleks sportowy w centrum dużego miasta. Kluczem do osiągnięcia tego celu jest wdrożenie najlepszych rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa w ramach współpracy z Fortinet, co przełoży się na zapewnienie bezpiecznego środowiska cyfrowego oraz oferowanie najlepszych możliwych wrażeń wszystkim członkom klubu i fanom odwiedzającym stadion.

Fortinet jest podmiotem przyczyniającym się do postępu w zakresie ochrony cyfrowych środowisk poprzez tworzenie ekologicznych rozwiązań, dywersyfikującym wiedzę ekspertów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa oraz promującym odpowiedzialne prowadzenie biznesu i dbałość o środowisko. Posiadane przez Fortinet doświadczenie jest niezbędne dla tak dużego projektu jak Espai Barça, ponieważ jego współpraca z uznanymi podmiotami publicznymi i prywatnymi, w tym zespołami reagowania na incydenty komputerowe (CERT), agencjami rządowymi i światem akademickim, jest podstawowym aspektem zaangażowania Fortinet w poprawę cyfrowej odporności na całym świecie.

 

IFS Connect 2024: Wydarzenie skupione na biznesowej efektywności, z silnym głosem klientów i partnerów

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE