Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Europejski lider branży suplementacji żywieniowej i kosmetycznej wybiera rozwiązanie IFS, za wdrożenie i wsparcie rozwiązania odpowiedzialny jest InfoConsulting

Firma BEDECO Ltd., część Corliv Holding, największa firma private label w Europie Środkowej oferująca pełną obsługę w zakresie suplementacji żywieniowej i kosmetycznej wybrała rozwiązanie IFS ERP, które będzie wspierać zarządzanie wszystkimi kluczowymi procesami biznesowymi firmy. Obejmie pracę użytkowników w obszarach finansów, zarządzania łańcuchem dostaw, produkcji i sprzedaży.

Wybraliśmy rozwiązanie IFS, ponieważ wyróżnia się jako najbardziej wszechstronny oraz elastyczny produkt na rynku. Jest kluczem do optymalizacji i uzyskania najlepszej kontroli nad naszymi procesami biznesowymi. Propozycja przedstawiona przez IFS i InfoConsulting doskonale odpowiada na wszystkie potrzebamy naszej firmy. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie procesu wdrożenia i chcemy jak najszybciej przedstawić naszym pracownikom to nowe rozwiązanie IFS, które zdecydowanie usprawni nasze działania w przyszłości – mówi Krisztina Kormos, ERP Project Manager Bedeco Kft.

 

Węgierska marka BEDECO posiada trzy nowoczesne fabryki oraz wytwarza wysokiej jakości produkty dla ponad 150 marek na świecie. Corliv Holding, w skład którego wchodzi BEDECO, specjalizuje się w projektowaniu personalizowanych etykiet, specyfikacji oraz opakowań zgodnych z przepisami UE. Firma oferuje pełną gamę odżywek, akcesoriów fitness, produktów kosmetycznych i żywności funkcjonalnej.

BEDECO Ltd., dołącza do rodziny IFS. Wspólnie z naszym globalnym partnerem, InfoConsulting, będziemy odpowiadać za najwyższy poziom wsparcia i wdrożenia rozwiązania IFS ERP. Ta umowa jest dla nas kolejnym kamieniem milowym, prezentującym nasze zaangażowanie na rynku węgierskim. Jestem przekonany, że nasze wsparcie oraz specjalistyczna wiedza w kluczowych dla firmy obszarach będą stanowiły najlepsze rozwiązanie dla BEDECO. IFS ERP to idealny produkt dla przedsiębiorstw takich jak BEDECO i cieszymy się, że możemy przyczynić się do budowy ich dalszego sukcesu – komentuje Marek Głazowski, Prezes IFS Poland&EE.

 

Europejski lider branży żywienia i suplementacji kosmetycznej chcąc zapewnić swoim klientom kompleksową kontrolę jakości, wykwalifikowanych pracowników, szeroką gamę produktów w zróżnicowanych przedziałach cenowych, zdecydował że za wdrożenie IFS ERP odpowiadać będzie platynowy partner IFS – InfoConsulting.

 

Jestem pewien, że nasz zespół na Węgrzech wraz z naszą globalną organizacją będzie najlepszym partnerem dla BEDECO na ścieżce dynamicznego wzrostu. Cieszymy się, że wspólnie możemy realizować naszą misję polegającą na zwiększaniu efektywności dzięki naszym ekspertom i nowoczesnemu rozwiązaniu IFS – mówi Mirosław Kamiński, Prezes InfoConsulting.

 

Przy wsparciu najlepszych ekspertów InfoConsulting, rozwiązanie IFS ERP rozwiązanie będzie zarządzać wszystkimi kluczowymi procesami biznesowymi firmy, bezpośrednio wspierając pracę 150 użytkowników końcowych w obszarach finansów, zarządzania łańcuchem dostaw, produkcji i sprzedaży.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE