Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

EPSON zaprezentował nowe skanery, które mogą zaskoczyć mnogością funkcji

Epson wprowadził na rynek nowe skanery. Cztery modele mają odpowiadać na potrzeby współczesnego miejsca pracy, szczególnie organizacji pracy w formie hybrydowej. 

Wydawać się może, że skanery jako kategoria osobnych urządzeń ustąpiła nieco z rynku, wraz z rosnącą popularnością wielofunkcyjnych maszyn drukujących. Chociaż to prawda, to… nie do końca. Okazuje się bowiem, że skanery to rynek, który nie tylko należy rozpatrywać w oderwaniu od druku, ale też wcale nie zamierza zaniknąć. Wyniki firmy Epson już od pewnego czasu wskazywały na ożywienie tego segmentu. A skoro tak, to łatwo zrozumieć, dlaczego japońska firma rozwija swoje portfolio tych urządzeń. Nowa seria skanerów Epson obejmuje cztery kompaktowe modele: DS-C330, DS-C490, ES-C320W i ES-C380W.

Co potrafią nowe skanery firmy Epson? Przede wszystkim koncepcja nowej serii ma na celu wspomóc obieg dokumentów w firmie, także w realiach pracy hybrydowej. Mniejsze biura, zmienny skład osobowy pracujący danego dnia na miejscu, pracownicy zdalni – te aspekty zmieniają potrzeby w zakresie skanowania. Stąd też kompaktowe rozmiary, ale i zaawansowane funkcje nowych modeli. Skanowanie bezprzewodowe czy też skan do chmury to tylko niektóre z nich.

Nowe skanery dysponują funkcją Epson ScanWay. Pozwala ona na w pełni automatyczne skanowanie: do zasobów w chmurze (np. do OneDrive czy MS Teams), na adres email, na pamięć USB czy do folderu w sieci lokalnej. Nie ma przy tym potrzeby podłączenia do komputera. Urządzenie jest przy tym niewielkie, co pomaga w zaplanowaniu przestrzeni małego biura. Japoński producent położył też zauważalny nacisk na klasyczny, stonowany design.

Każda z czterech nowości obsługuje bogaty zestaw nośników (papier formatu A4, A5, A6, B5, B6, Wizytówki, Legal, Letter, pocztówka, plastikowe karty) oraz łączność bezprzewodową. Czołowy model, DS-C490 wyróżnia się m.in. dużą szybkością skanowania (40 str/min).

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE