Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Elon Musk planuje pobierać opłaty od nowych użytkowników X za umożliwienie publikowania postów

Elon Musk planuje pobierać od nowych użytkowników X niewielką opłatę, aby umożliwić publikowanie w sieci społecznościowej i ograniczyć problem botów.

Musk stwierdził, że płatność pobierana od nowych kont to “jedyny sposób” na powstrzymanie “ataku botów”. Odpowiadając innemu użytkownikowi, Musk dodał później, że nowe konta będą mogły publikować po trzech miesiącach od utworzenia bez uiszczania opłaty.

Podobnie jak w przypadku wielu ogłoszeń związanych z platformą X, w tej chwili nie ma żadnych szczegółów na temat tego, kiedy ta polityka zacznie obowiązywać i jakie opłaty będą musieli uiścić nowi użytkownicy.

W październiku ubiegłego roku X zaczął pobierać od nowych niezweryfikowanych kont 1 USD rocznie w Nowej Zelandii i na Filipinach. Nowi, darmowi użytkownicy rejestrujący się na platformie z tych regionów mogli czytać posty, ale nie mogli wchodzić z nimi w interakcje. Aby publikować treści, polubić, ponownie publikować, odpowiadać, dodawać zakładki i cytować posty, musieli uiścić opłatę. Musk może zastosować opłatę podobną do innych regionów.

Na początku tego miesiąca X powiedział, że platforma rozpoczyna poważną czystkę kont spamowych, ostrzegając użytkowników, że może to mieć wpływ na ich liczbę obserwujących. Jednak planując pobieranie opłat od nowych kont, firma zajmująca się mediami społecznościowymi najwyraźniej chce lepiej poradzić sobie z problemem botów i tzw. “farm trolli”.

Można jednak poddać w wątpliwość, czy tak niewielkie opłaty są w stanie jakkolwiek powstrzymać różnego rodzaju organizacje przed szerzeniem dezinformacji. Te w końcu operują zazwyczaj znacznymi budżetami i 1 USD rocznie (na przykładzie Filipin) można uznać za “drobne”.

Elon Musk: Grok 2 od xAI wymaga 20 000 procesorów graficznych Nvidia H100, Grok 3 może potrzebować 100 000 sztuk

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE