Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Dziś możemy pochwalić się wynikiem 3,5 mln urządzeń dostarczonych na rynek europejski” – podkreślił Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE dziękując partnerom handlowym i całego zespołowi

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej, ogłasza, iż sprzedała już 3 500 000 urządzeń. Ten niekwestionowany sukces był możliwy dzięki utrzymaniu stabilnej pozycji lidera na rynku polskim, a także wzrostom sprzedaży osiąganym w krajach Bałtyckich, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Czechach, Grecji, Bułgarii, na Węgrzech i Słowacji.

Filarem sprzedaży firmy NAVITEL jest segment wideorejestratorów, lecz rokrocznie coraz większy udział w strukturze przychodów stanowi dynamicznie rozwijana kategoria akcesoriów.

 

– Pamiętam rok 2015, początki firmy w Polsce, gdy wprowadzaliśmy do oferty pierwsze nawigacje i kolejne lata, kiedy portfolio powiększało się o nowe kategorie produktów – wideorejestratory, akcesoria samochodowe, car audio, stacje ładowania. Nasze urządzenia podążają za zmieniającymi się potrzebami użytkowników i czujemy, że coraz lepiej odczytujemy te potrzeby. Dziś możemy pochwalić się wynikiem 3 500 000 urządzeń dostarczonych na rynek europejski. Ten wynik nie byłby możliwy do osiągnięcia bez partnerów handlowych i zaangażowania całego zespołu NAVITEL. – zaznaczył Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE. 3 500 000-milionowym urządzeniem był wideorejestrator R480 2k, który znalazł nabywcę w sieci Media Expert. – dodał Tobiasz Jankowski.

 

W 2023 roku w portfolio marki pojawiły się zupełnie nowe produkty, takie jak podwójny wideorejestrator na motocykl, linia przenośnych stacji ładowania i panele solarne, a także poręczny odkurzacz samochodowy.

 

Rok 2024 będzie okresem jeszcze szybszego wzrostu i ekspansji na nowe rynki. Myślimy o kierunku zachodnim oraz podwojeniu wolumenów sprzedaży w krajach, gdzie nasza marka jest już rozpoznawalna. Pojawią się też nowe produkty w ofercie, a także nowe modele w liniach produktowych, które zostały już ciepło przyjęte przez naszych klientów – podkreślił Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

 

“Jak transformacja polskiej gospodarki przy pomocy rozwiązań SAP może być jeszcze szybsza, dzięki dostępności chmury Azure w regionie Azure Poland Central” podkreślił Piotr Grzywacz, podczas SAP NOW 2023

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE