Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Dyski Samsung T9 i Samsung T7 Shield z nagrodą iF DESIGN AWARD 2024

Nośniki danych Samsunga są nie tylko szybkie. Ich efektowny design doceniła komisja prestiżowej nagrody skupionej na designie użytkowym.

Nagroda iF DESIGN AWARD od 1954 roku uznawana jest za wskaźnik doskonałego wzornictwa, ponownie wyróżniła najlepsze osiągnięcia projektowe. W tym roku Samsung Electronics triumfował, zdobywając uznanie w kategorii zewnętrznych nośników pamięci SSD za swoje przenośne dyski Samsung T9 i Samsung T7 Shield. Przyznawane przez renomowane iF International Forum Design GmbH, nagrody iF DESIGN AWARD to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w świecie designu.

Samsung T9 został doceniony przez 132-osobowe jury swoim efektownym wyglądem. Tu jak najbardziej można “ocenić książkę po okładce” – nośnik SSD nie tylko wygląda na szybki. Prędkość zapisu sekwencyjnego to 2000 MB/s. Wizualnie natomiast T9 przyciąga elegancką konstrukcją obudowy z włókna węglowego.

Natomiast Samsung T7 Shield zwrócił uwagę dzięki swojej wytrzymałości w ekstremalnych warunkach zewnętrznych i odporności na wstrząsy, zapewnionej przez elastomerową obudowę. Wysoka konkurencja była widoczna, gdyż do konkursu przesłano blisko 11 000 zgłoszeń z 72 krajów, co podkreśla wagę zdobycia tego prestiżowego wyróżnienia.

Samsung ma rzeczywiście powody do zadowolenia. Nośniki SSD tego koreańskiego producenta znajdują się w światowej czołówce szybkości i niezawodności, a teraz także designu.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE