Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Dropbox łączy siły z McLaren Racing jako oficjalny partner technologiczny zespołu McLaren Formula 1

Dropbox, Inc. i McLaren Racing ogłosiły wieloletnie partnerstwo na sezon 2024 i kolejne lata. Współpraca oznacza pierwsze wejście Dropbox do świata Formuły 1. Firma pomoże zespołowi McLarena współpracować, udostępniać pliki i treści oraz oszczędzać czas.

Dzięki partnerstwu McLaren będzie polegać na Dropbox ze względu na jego szybkie, bezpieczne i niezawodne możliwości synchronizacji i udostępniania, a także najnowszą ofertę w zakresie współpracy wideo i inteligencji maszynowej, aby zarządzać ogromnymi ilościami treści i danych z całego świata.

“Zawsze inspirowała mnie nieustępliwość i wysoka wydajność zespołu McLaren Formula 1” – powiedział Drew Houston, współzałożyciel i dyrektor generalny Dropbox. “W Dropbox tworzymy produkty oparte na sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, aby pomóc zespołom zaoszczędzić czas i skupić się na najważniejszej pracy. Cieszymy się, że możemy współpracować z McLarenem w ich dążeniu do szybkości i doskonałości w każdym aspekcie sportu”.

 

 

“W konkurencyjnym i wyczynowym świecie Formuły 1 niezawodność i szybkość mają kluczowe znaczenie we wszystkich obszarach działalności” – powiedział Zak Brown, dyrektor generalny McLaren Racing. “Wspaniale jest mieć Dropbox na pokładzie, który pomaga naszemu wysoce wydajnemu zespołowi pracować wydajnie i płynnie”.

 

Branding Dropbox pojawi się na McLarenie MCL38 oraz kombinezonach i kaskach kierowców Formuły 1 Lando Norrisa oraz Oscara Piastriego w sezonie 2024 i kolejnych.

 

ISE 2024: “Doskonałe miejsce do spotkań i zaprezentowania nowych, ulepszonych ekranów Lyra oraz Elara” komentuje Robert Pusz z Newline Interactive

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE