Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Deloitte zaprasza na letnie płatne praktyki TECH Labs. Najlepsi uczestnicy programu otrzymają ofertę stałego zatrudnienia. Zgłoszenia do 23 maja 2022 r.

Startująca w lipcu 2022 r. pierwsza edycja programu letnich praktyk TECH Labs organizowanych przez firmę Deloitte, skierowana jest do studentów kierunków technicznych i ekonomicznych, a także osób, które chcąc się przebranżowić i rozpocząć swoją karierę w IT. Najlepsi uczestnicy programu otrzymają ofertę stałego zatrudnienia w dynamicznie rozwijającym się dziale nowoczesnych technologii światowego lidera branży doradczej. Zgłoszenia do programu można wysyłać do 23 maja 2022 r.

Internet rzeczy, usługi chmurowe, rozwiązania software as a service – dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii zmienia niemal każdą dziedzinę naszego życia. Powszechność procesów digitalizacyjnych przejawia się poprzez wzrost zapotrzebowania na ekspertów z coraz bardziej wyspecjalizowanych obszarów. W odpowiedzi na ten trend firma doradcza Deloitte przygotowała ofertę praktyk skierowaną do osób pragnących rozwijać swoją karierę w sferze nowoczesnych technologii.

 

Szeroko rozumiana branża IT jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Nowy rodzaj doświadczeń, dostarczany użytkownikom przy wykorzystaniu najnowszych technologii wymaga specjalistycznej wiedzy często w niszowych obszarach. Świadome zaplanowanie ścieżki rozwoju, w tym wybór technologii i nabycie niezbędnych kompetencji, jest kluczem do sukcesu w świecie IT. Nasz program letnich praktyk TECH Labs by Deloitte jest doskonałym sposobem na określenie swojej drogi zawodowej i przyspieszony rozwój w świecie technologii – Bartosz Bobczyński, lider Marketing & Commerce, Deloitte.

 

Uczestnicy letnich praktyk TECH Labs otrzymają możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w warsztatach podzielonych na pięć ścieżek warsztatowych. Są to:

  • Salesforce Lab, umożliwiająca poznanie jednej z najpopularniejszych platform CRM (Customer Relationship Management) wspierających sprzedaż, marketing i obsługę klienta,
  • MarTech Lab, czyli zapoznanie się z technologiami marketingowymi pozwalającymi na zapewnienie klientom jednolitych doświadczeń z zakresu poczty elektronicznej, serwisów społecznościowych, strony internetowej czy reklamy,
  • Cloud Engineering Lab, ukierunkowana na tworzenie rozwiązań chmurowych,
  • ServiceNow Lab, której uczestnicy poznają główne wyzwania dla programistów wraz ze stosowanymi przez nich rozwiązaniami,
  • DevOps Lab, która przypadnie do gustu fanom motoryzacji, ze względu na realizowane projekty z zakresu tworzenia nowych platform i usług dotyczących rynku samochodowego.

 

Nie tylko IT

Uczestnictwo w programie praktyk TECH Labs daje szansę na rozwój nie tylko w obszarze stricte technologicznym. Możliwość zapoznania się z kulturą profesjonalnego środowiska pracy jest doskonałą okazją na rozwinięcie umiejętności miękkich. Praca w zespole nad realnymi case’ami biznesowymi oraz czerpanie wiedzy od praktyków branży high-tech to cenne aspekty, których obecność w CV jest prawdziwym zawodowym game changerem. Nie bez znaczenia pozostaje także aspekt finansowy: wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają wynagrodzenie.

 

Niewątpliwą zaletą programu praktyk TECH Labs by Deloitte jest możliwość pozyskania wiedzy, której próżno szukać w sylabusach uczelni wyższych czy u innych pracodawców. Nasza firma docenia zaangażowanie i chęć rozwoju poprzez zaoferowanie wyróżniającym się praktykantom oferty stałej pracy. Jest to szczególnie istotne w perspektywie kolejnych lat, które będą się charakteryzować dynamicznym rozwojem działów technologicznych Deloitte – mówi Joanna Świerzyńska, talent partnerka i liderka Diversity & Inclusion, Deloitte.

 

Polski biznes wciąż na drodze do zrównoważonego rozwoju, istnieje zauważalna różnica pomiędzy deklaracjami a realnymi działaniami.

3,272FaniLubię
8,767ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE