Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Czy Meta zawarła umowę z Tencentem na sprzedaż gogli VR w Chinach?

Meta Platforms miała zawrzeć umowę z Tencent Holdings na sprzedaż nowego, niedrogiego zestawu słuchawkowego do rzeczywistości wirtualnej (VR) w Chinach w ramach próby powrotu na rynek, na którym Facebook i Instagram są zablokowane, podał w czwartek „The Wall Street Journal”. 

Umowa na VR daje Meta szansę na powrót na chiński rynek i konkurowanie z właścicielem TikToka, firmą Bytedance, która produkuje gogle VR Pico. Quest Mety jest obecnie bestsellerem w rodzącej się przestrzeni VR.

Na początku tego roku firma zaprezentowała zestaw słuchawkowy nowej generacji Quest 3 do rzeczywistości mieszanej. Według WSJ, w przypadku Chin Meta planuje zastosować w goglach soczewki tańsze niż te w Quest 3. Ta wersja będzie sprzedawana także na innych rynkach. W raporcie dodano, że Meta będzie miała większy udział w sprzedaży urządzeń, podczas gdy Tencent przejmie więcej przychodów z treści i usług, a tańszy zestaw słuchawkowy będzie zapewniał także gry i inne aplikacje publikowane przez chińską firmę.

W rewelacjach nie wspomniano o potencjalnej cenie zestawu słuchawkowego. Wstępna umowa uczyni Tencent wyłącznym sprzedawcą zestawów słuchawkowych Meta w Chinach, podał dziennik, cytując źródła i jednocześnie dodając, że chiński producent gier wideo rozpocznie sprzedaż zestawów słuchawkowych pod koniec 2024 roku.

Facebook i Twitter zostały zablokowane przez Pekin w połowie 2009 roku w następstwie śmiertelnych zamieszek w zachodniej prowincji Xinjiang, do których według władz przyczyniły się portale społecznościowe.

Umowa na VR daje Meta szansę na powrót na chiński rynek i konkurowanie z właścicielem TikToka, firmą Bytedance, która produkuje gogle VR Pico. Meta’s Quest jest obecnie bestsellerem w rodzącej się przestrzeni VR.

Zdalna obsługa urządzeń końcowych również z systemem Linux w baramundi Management Suite

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE