Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Comarch ma portfel zamówień większy o 2% w porównaniu z ubiegłym rokiem

Wśród prowadzonych inwestycji Comarchu wiceprezes Konrad Tarański w trakcie wideokonferencji wymienił portal apfino, który jest „intensywnie rozwijany”, a także rozwiązania w obszarze m.in. ERP, lojalność, rynek finansowy.

W efekcie portfel zamówień firmy jest wartościowo ok. 2% większy niż w 2023 roku, jak podał wiceprezes Konrad Tarański.

„Są to dane według kursów bieżących. Rok temu PLN był znacznie słabszy więc musieliśmy odnieść sporo sukcesów biznesowych żeby wartość portfela była w efekcie wyższa r/r. Warto zaznaczyć, że mamy dużo pozyskanych projektów na kolejne okresy 2025 i kolejne lata (szczególnie w obszarach ERP, lojalność, invoicing)” – powiedział Tarański.

Na II kwartał zaplanowane jest także dokapitalizowanie klubu sportowego Cracovia kwotą 30 mln zł.

Z kolei wśród dezinwestycji, oprócz sprzedanego samolotu, wiceprezes odniósł się do zamkniętej platformy Wszystko.pl, której zasoby mogą być wykorzystane do innych celów w grupie.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE