Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Cisco ogłosiło rozszerzenie współpracy z firmą AMD, aby pomóc przedsiębiorstwom w przyspieszeniu ich cyfryzacji i usprawnieniu operacji w chmurze hybrydowej.

Cisco wspólnie z AMD pomoże przedsiębiorstwom poprawić wydajność, bezpieczeństwo i obsługę chmury hybrydowej. Obecnie 55% wszystkich aplikacji korporacyjnych jest wdrożonych w chmurach prywatnych, a zdaniem IDC liczba ta może wzrosnąć do 60% w ciągu zaledwie dwóch lat. Organizacje poszukują innowacyjnych systemów i platform do zarządzania, aby sprostać dynamicznym wymaganiom w zakresie wydajności, bezpieczeństwa i skali infrastruktury chmury hybrydowej.

 

Cisco pomaga sprostać tym wyzwaniom, wprowadzając nowe modele serwerów stelażowych Cisco Unified Computing System™ (Cisco UCS®) z procesorami AMD EPYC™ 7003, zaprojektowanych z myślą o obsłudze współczesnych obciążeń. Nowe modele obejmują serwery stelażowe Cisco UCS C225 M6 i Cisco UCS C245 M6 i rozszerzają oparte na procesorach AMD portfolio firmy, wprowadzone w 2018 roku.

 

 

                     

 

 

“Organizacje IT przyspieszają adopcję chmury hybrydowej, aby wspierać kluczowe dla biznesu inicjatywy z zakresu cyfryzacji. Wymaga to jednak odświeżenia zarówno infrastruktury obliczeniowej, jak i modelu operacyjnego. Pozwoli to zmaksymalizować wydajność i obniżyć koszty” – powiedział DD Dasgupta, wiceprezes ds. zarządzania produktami w dziale Cisco Cloud and Compute.

 

“Wspólnie z firmą AMD dostarczamy systemy dostosowane do obciążeń wymagających dużej liczby rdzeni. Dotyczy to m.in. pracy w chmurze i VDI (Virtual Desktop Infrastructure), a także dużych obciążeń wymagających intensywnego przetwarzania I/O, takich jak np. analiza danych. W połączeniu z prostotą usługi zarządzanej w modelu SaaS, klienci mogą usprawnić operacje obejmujące infrastrukturę, obciążenia pracą i chmury.”

 

Nowe modele serwerów stelażowych UCS charakteryzuje natywna integracja z platformą chmury hybrydowej Cisco Intersight, umożliwiając tym samym prostsze zarządzanie w skali globalnej i wdrażanie pojawiających się na rynku innowacji, dostarczanych w modelu SaaS. Platforma Cisco Intersight ułatwia klientom dostęp i wdrażanie innowacyjnych funkcji AMD EPYC, takich jak Secure Encrypted Virtualization (SEV – szyfrowana wirtualizacja).

 

Cyfrowe przywództwo w środowiskach High Frequency Trading

Nowe możliwości wykorzystania mocy obliczeniowej współpracują z przełącznikami i adapterami Cisco Nexus Ultra Low Latency (ULL), opartymi na technologii nabytej przez Cisco w wyniku przejęcia firmy Exablaze. Celem tego działania było stworzenia wiodącego w branży kompleksowego rozwiązania do obliczeń o ultrawysokiej wydajności, takich jak np. High Frequency Trading (HFT), czyli tzw. handlu wysokich częstotliwości – techniki inwestowania polegającej na zawieraniu wielu transakcji giełdowych w jak najkrótszym czasie, w oparciu o przygotowane w tym celu algorytmy. Połączenie możliwości firm Cisco i AMD daje firmom inwestycyjnym szansę na efektywne przetwarzanie większych ilości transakcji finansowych z większą szybkością w porównaniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami.

 

“Bardzo cieszymy się z możliwości pogłębienia naszej współpracy z Cisco, w celu wsparcia premiery procesorów EPYC™ serii 7003” – powiedział Ram Peddibhotla, wiceprezes ds. zarządzania produktami EPYC w AMD. “Nowe serwery stelażowe UCS z procesorami Cisco EPYC oraz natywna integracja z platformą Cisco Intersight uwalniają pełną wartość naszych procesorów EPYC, dzięki czemu klienci mogą transformować swoje centra danych, aby osiągać lepsze wyniki biznesowe. Nasze wspólne innowacje są dodatkowo zaprezentowane w rozwiązaniu firmy Cisco dla handlu wysokich częstotliwości, które zapewnia niezrównaną wydajność, aby sprostać wysokim wymogom tego rynku.”

 

https://itreseller.com.pl/itrnewit-reseller-tv-7/

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE