Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Chcemy być sfocusowanym, efektywnym dystrybutorem, który będzie w stanie nieść odpowiednie kompetencje i wsparcie.” – podkreślił Dominik Kaczmarek, CEO Komsa Poland podczas wydarzenia „Future is now”

Komsa, działający na polskim rynku dystrybutor IT, zorganizował w dniach 22-23 listopada wydarzenie „Future is now”. W postindustrialnych przestrzeniach starej cukrowni w Żninie debatowano o biznesie, dystrybucji ale i przyszłości branży. 

Pod koniec roku nie brakuje spotkań branżowych. Końcówka roku sprzyja podsumowaniom, ale i tworzeniu planów. Na wydarzeniu zorganizowanym przez firmę Komsa, można było spotkać nie tylko licznych vendorów i resellerów, ale także czołowe postaci popularnego dystrybutora. Przed kamerą IT Reseller TV stanął Dominik Kaczmarek, CEO Komsa Poland A WestCoast Group Company.

 

„Obiecuję, że liczba naszych aktywności wzrośnie” – zadeklarował Dominik Kaczmarek, CEO Komsa Poland A WestCoast Group Company. – „Będziemy starali się, rozbudowywać nasze portfolio (…), a także ilość vendorów, których będziemy oferowali. Nie będziemy broadlinerem. Nie mamy takich ambicji. Chcemy być sfocusowaym, efektywnym dystrybutorem, który będzie w stanie nieść odpowiednie kompetencje i wsparcie.”

 

 

Polski rynek dystrybucyjny ma wielu poważnych graczy, a Komsa niewątpliwie jest jednym z nich. Firma nie stara się przy tym celować we wszystkie obszary rynku, stawiając raczej na specjalizację. Widać to m.in. W agendzie wydarzenia „Future is Now”, w której dominowały kwestie techniczne i bezpieczeństwa.

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE