Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

CEO Nvidii twierdzi, że kraje potrzebują suwerennych infrastruktur AI

Trwa Światowy Szczyt Rządowy w Dubaju. Dyrektor generalny Nvidii, Jensen Huang, powiedział w poniedziałek, że każdy kraj musi posiadać własną infrastrukturę sztucznej inteligencji, aby wykorzystać potencjał gospodarczy, chroniąc jednocześnie swoją kulturę. 

Huang, którego firma uzyskała wartość giełdową równą 1,73 biliona dolarów w bardzo krótkim czasie dzięki dominacji na rynku wysokiej klasy chipów AI, powiedział, że jego firma „demokratyzuje” dostęp do sztucznej inteligencji ze względu na szybki wzrost wydajności obliczeń AI.

CEO Nvidii podkreślił, że jego zdaniem obawy dotyczące zagrożeń związanych ze sztuczną inteligencją są przesadzone, zauważając, że inne nowe technologie i branże, takie jak motoryzacja i lotnictwo, zostały pomyślnie uregulowane.

„Istnieją pewne interesy, aby straszyć ludzi tą nową technologią, mistyfikować tę technologię, zachęcać innych ludzi, aby nie robili nic w związku z tą technologią i polegali na nich, że to zrobią. Myślę, że to błąd”.

Nvidia ma opublikować wyniki za czwarty kwartał 21 lutego.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE