Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Capgemini powiększa swój zespół specjalistów w Lublinie

Lubelskie biuro, które szybko stało się ważną częścią międzynarodowej sieci centrów Capgemini, obecnie zatrudnia niemal 200 pracowników. Wkrótce firma rusza z rekrutacją kolejnych 50 specjalistów i specjalistek wsparcia IT, którzy będą pracować w obszarze związanym z infrastrukturą informatyczną i wsparciem zagranicznych klientów.

Biuro w Lublinie oferuje usługi z zakresu wsparcia i transformacji infrastruktury IT, zarządzanie procesami ITIL, hosting oraz service desk, a także wsparcie techniczne czy zarządzanie infrastrukturą informatyczną klientom z takich krajów jak Niemcy, Francja, Szwajcaria, Kanada, a także Włochy, Hiszpania, Portugalia czy Brazylia. Większość zespołów w Lublinie dedykowana jest konkretnym klientom, jednak istnieje także dział MCML (Multi-Client Multi-Language), który obsługuje różnorodnych klientów.

“Jesteśmy dumni z naszego wzrostu w Lublinie i widzimy tutaj ogromny potencjał. W naszym oddziale koncentrujemy się na zatrudnianiu osób z różnorodnym doświadczeniem. jednocześnie kładziemy nacisk na znajomość języków obcych oraz chęć do nauki. Dołączenie do naszego zespołu to szansa dla osób będących na początku swojej drogi zawodowej, które dzięki pracy w międzynarodowej firmie mogą zdobywać doświadczenie i rozwijać swoje kompetencje. Nasza inwestycja w lokalny rynek pracy IT jest też dowodem na to, że Lublin staje się coraz ważniejszym centrum technologicznym w Polsce” – mówi Michael Żółtowski, Head of Delivery Center Lublin w Capgemini.

Lubelski oddział Capgemini współpracuje z UMCS poprzez regularne organizowanie wykładów i warsztatów “Paszporty Biznesu” oraz “Career and me”. Warto wspomnieć, że w nadchodzącym semestrze firma planuje także uruchomienie zajęć dla studentów filologii francuskiej i germańskiej, które mają na celu przygotowanie młodych ludzi do pracy w sektorze biznesowym.

“Lublin, z uwagi na dynamicznie rozwijające się środowisko akademickie, a co za tym idzie bogaty zasób kapitału ludzkiego i talentów, stanowi idealne miejsce rozwoju działalności firm z sektora ICT oraz nowoczesnych usług dla biznesu. Współpraca ze środowiskiem akademickim i budowanie mostów między edukacją a biznesem ma na celu nie tylko stworzenie nowych możliwości dla młodej kadry, ale także dążenie do ciągłego rozwoju i innowacji w branżach priorytetowych Lublina. Z satysfakcją obserwujemy prężny rozwój lubelskiego oddziału Capgemini i deklarujemy dalsze wsparcie dla budowania współpracy firmy ze środowiskiem akademickim dostrzegając w tym partnerskim dialogu ogromny potencjał dla dalszego rozwoju ekosystemu Lubelskiej Wyżyny IT oraz kształtowania nowoczesnego sektora technologicznego w naszym mieście” – stwierdził dr Mariusz Sagan, Dyrektor Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Lublin.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE