Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Były dyrektor zarządzający kanałem partnerskim Cisco będzie kierował strategią rozwoju WWT w regionie EMEA

World Wide Technology (WWT), globalny dostawca rozwiązań technologicznych o rocznych przychodach o wartości 20 miliardów dolarów, ogłosił dziś, że Dominic Pierce dołączył do firmy jako wiceprezes ds. klientów globalnych w regionie EMEA.

Pierce wnosi swoje doświadczenie w rozwoju biznesu do organizacji WWT EMEA Global Accounts, aby napędzać strategiczny wzrost w całym regionie. Będzie odpowiedzialny za rozwój zespołu ds. globalnych klientów oraz budowanie istniejących i tworzenie nowych relacji biznesowych.

“Cieszymy się, że możemy powitać Doma Pierce’a w WWT – powiedział Leo Makhlin, starszy wiceprezes ds. globalnych klientów w WWT. – Wnosi do naszej organizacji wyjątkowe umiejętności przywódcze i imponujące osiągnięcia w generowaniu wzrostu i jesteśmy przekonani, że będzie cennym liderem dla naszej działalności w regionie EMEA”.

Przed objęciem stanowiska w WWT, Pierce spędził 17 lat w Cisco, gdzie ostatnio pełnił funkcję dyrektora zarządzającego organizacjami kanałów partnerskich Cisco w Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz był odpowiedzialny za rozwój relacji w całej społeczności partnerów Cisco. Wcześniej kierował działem Enterprise firmy Cisco w Wielkiej Brytanii, prowadząc zespół zajmujący się pomaganiem organizacjom FTSE 100 w transformacji cyfrowej.

Wcześniej Pierce pełnił również różne funkcje sprzedażowe, szkoleniowe i operacyjne w Reuters, Thomson Financial i bankowości inwestycyjnej.

“WWT nadal wykazuje niesamowity potencjał wzrostu i wnosi wartość na rynek EMEA – powiedział Pierce. – Cieszę się, że mogę wnieść swoją wiedzę do organizacji z ambitnymi aspiracjami w regionie EMEA i zaangażowaniem w promowanie wysokiej wydajności i kultury opartej na wartościach”.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE