Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Brother z pierwszym platynowym certyfikatem RBA dla fabryki w Japonii

Firma Brother Industries, Ltd. ogłosiła, że jej fabryka Hoshizaki (zlokalizowana w Minami-ku, Nagoya) otrzymała certyfikat Platinum, najwyższą ocenę w audycie Validated Assessment Program (VAP), który ocenia zgodność z Kodeksem Postępowania Responsible Business Alliance (RBA). Jest to czwarty zakład produkcyjny w Grupie Brother, który otrzymał certyfikat RBA i pierwszy zlokalizowany w Japonii.

RBA jest organizacją non-profit, która wspiera prawa i ogólny dobrostan pracowników oraz lokalnych społeczności. Stworzony przez nią Kodeks Postępowania określa standardy dotyczące warunków pracy, traktowania pracowników z szacunkiem oraz prowadzenia działalności gospodarczej w sposób etyczny i przyjazny środowisku. Audyt VAP jest przeprowadzany przez zewnętrzną organizację zatwierdzoną przez RBA. Aby uzyskać certyfikat Silver firma musi zdobyć podczas procesu weryfikacji przynajmniej 160 punktów, Gold 180 punktów lub więcej, a przypadku Platinum 200 punktów.

 

 

Fabryka Hoshizaki przeszła niedawno audyt VAP i otrzymała certyfikat Platinum z najwyższym wynikiem 200 punktów za właściwe postępowanie w kategoriach dotyczących pracy, zdrowia i bezpieczeństwa, środowiska, etyki oraz systemu zarządzania łańcuchem dostaw.

Grupa Brother zidentyfikowała pięć kluczowych aspektów na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju biznesu, które są zawarte w wizji Grupy Brother na rok finansowy 2030 – At your side 2030. Firma postawiła sobie za cel uzyskanie certyfikatu RBA Gold dla trzech zakładów produkcyjnych do roku obrotowego 2024. Grupa Brother osiągnęła ten cel, uzyskując złoty certyfikat w BROTHER INDUSTRIES (WIETNAM) LTD. w 2022 roku oraz platynowy certyfikat w BROTHER TECHNOLOGY (SHENZHEN) LTD. i BROTHER INDUSTRIES (FILIPINY), INC. w 2023 roku.

 

IT RESELLER nr 357/2024 “Inwestycje w nasze rozwiązania są kluczowe dla każdego biznesu” – podkreśla w wywiadzie okładkowym Maciej Kamiński, Dyrektor Samsung Memory na Polskę i region CEE

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE