Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Będzie zmiana na stanowisku przewodniczącego zarządu SAP

Niemiecka firma produkująca oprogramowanie SAP nominowała fińskiego biznesmena Pekkę Ala-Pietilę do kandydowania na przewodniczącego rady nadzorczej po tym, jak obecny desygnowany na przewodniczącego Punit Renjen podjął decyzję o rezygnacji.

Renjen, były dyrektor generalny Deloitte, odchodzi z zarządu z powodu „różnicy w podejściu do roli przewodniczącego Rady Nadzorczej SAP, którą miał objąć Punit Renjen” – stwierdzono ogólnikowo w oświadczeniu. Jego rezygnacja zacznie obowiązywać w dniu kolejnego walnego zgromadzenia, tj. 15 maja.

Jak w oświadczeniu podała spółka, Ala-Pietila, były prezes Nokia Corporation, który zasiadał w radzie nadzorczej SAP w latach 2002-2021 i będzie kandydował w wyborach na kolejnym walnym zgromadzeniu.

Jak wynika z jego profilu na LinkedIn, Ala-Pietila jest obecnie prezesem zarządu firmy opakowaniowej Huhtamaki, firmy edukacyjnej Sanoma Corporation i rady nadzorczej Here Technology.

SAP uruchamia specjalny program wspierający klientów przechodzących do chmury

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE