Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

baramundi software opublikowała nową wersję narzędzia do ujednoliconego zarządzania punktami końcowymi – baramundi Management Suite.

Firma baramundi software opublikowała nową wersję narzędzia do ujednoliconego zarządzania punktami końcowymi w przedsiębiorstwach – baramundi Management Suite. Kompleksowy system po raz kolejny został wzbogacony o liczne usprawnienia i ulepszenia, w tym wsparcie w zakresie przechwytywania punktów końcowych z systemem Linux, standardowy profil aktualizacji i szereg nowych opcji self-service.

 

Obsługa systemu Linux z protokołem Secure Shell (SSH) przez moduł baramundi Network Devices

Nowa wersja systemu bMS wprowadza możliwość wykrywania urządzeń obsługujących protokół sieciowy Secure Shell (SSH), co wzbogaca dotychczasowe funkcje wykrywania za pomocą protokołów SNMP i ARP, a tym samym umożliwia wykrywanie i rejestrowanie urządzeń korzystających z systemu operacyjnego Linux. Oznacza to, że urządzenia końcowe sieci, które wcześniej musiały być ręcznie dodawane do systemu, mogą być teraz rejestrowane automatycznie.

 

Szybciej otrzymuj informacje dzięki baramundi Argus Cockpit

Dzięki nowym notyfikacjom w Argus Cockpit administratorzy IT mogą być na bieżąco informowani o krytycznych zmianach statusu za pośrednictwem wiadomości e-mail. Wystarczy odpowiednio skonfigurować wartości progowe filtrów UDG i aktywować powiadomienia e-mail. Ponadto, konfiguracje progów można teraz w każdej chwili zresetować lub zmienić. Wprowadzono również powiadomienia dotyczące usług bMS i wygasających kluczy API raportowania, dzięki czemu menadżerowie IT mogą być szybciej informowani o nieprawidłowościach w działaniu systemu bMS.

 

Ulepszone zarządzanie aktualizacjami

W nowej wersji systemu baramundi Management Suite udostępniono również profil aktualizacji, który można określić w systemie jako standard globalny, który będzie początkowo przypisywany do wszystkich nowych punktów końcowych. Administratorzy mogą dzięki temu znacznie łatwiej tworzyć zadania aktualizacji w środowiskach o wysokim stopniu standaryzacji i szybciej dystrybuować ważne aktualizacje na nowe urządzenia.

Z kolei aktualizacje firmy Microsoft, które powodują błędy lub problemy, można teraz znacznie łatwiej odinstalować. Rozszerzenie funkcji “Zarządzaj aktualizacjami firmy Microsoft” umożliwia ukierunkowane usuwanie pojedynczych aktualizacji lub całych ich pakietów do czasu udostępnienia wolnej od błędów wersji oprogramowania.

 

Jeszcze prostsza obsługa kiosku samoobsługowego

Oprócz długo oczekiwanego trybu ciemnego w kiosku baramundi, nowa wersja oferuje wiele szczegółowych usprawnień w zakresie użyteczności portalu samoobsługowego.

Wiele zadań (tzw. jobs) może być przypisanych do jednego urządzenia końcowego lub jedno zadanie może być przypisane do wielu punktów końcowych. Przykładowo, użytkownicy mogą zainstalować tę samą aplikację zarówno na tablecie, jak i komputerze w jednym kroku.

 

Dalsze innowacje w zakresie obsługi zgłoszeń czy interfejsu użytkownika

Oprócz różnych usprawnień związanych z bezpieczeństwem, system baramundi Management Suite 2022 zawiera wiele nowych funkcji: System ticketowy baramundi jest teraz w całości dostępny w języku angielskim. Dzięki temu wszystkie szablony można wybrać zgodnie z żądanym językiem, co ułatwia komunikację z użytkownikami końcowymi. Do interfejsu systemu bMS dodano także liczne funkcje ułatwiające obsługę, takie jak szybkie wyszukiwanie i lista zakładek. Udostępniono również nowe funkcje zarządzania aplikacjami dla systemu Android za pośrednictwem przeznaczonej do tego strony. Aplikacje webowe mogą być teraz zarządzane tak samo jak aplikacje firmowe. Możliwe jest również bezpośrednie ich udostępnianie z bMC do własnego środowiska bez konieczności korzystania z konta dewelopera.

 

Prędkość połączenia przestaje być jedynym wyznacznikiem atrakcyjności usług dostępu do sieci – kluczowa jest stabilność i niezawodność, wynika z raportu Deloitte “Broadband Consumer Survey 2022”

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE