Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

baramundi rozszerza swoją ofertę o narzędzie do zarządzania doświadczeniami użytkowników końcowych – baramundi Argus Experience

Oparty na chmurze moduł wykrywa i analizuje błędy i zakłócenia oprogramowania i sprzętu jeszcze zanim wpłyną one na pracę z urządzeniem. To prawdziwa wartość dodana zarówno dla administratorów IT, jak i osób korzystających z cyfrowych narzędzi w codziennej pracy.

Systemy informatyczne stają się coraz bardziej złożone, a pracownicy wykonują swoje obowiązki w coraz bardziej elastyczny sposób – dziś w biurze, jutro w domu, a pojutrze w podróży. Niezależnie od miejsca, narzędzia wykorzystywane w pracy muszą działać bez zakłóceń.

Nowy moduł baramundi Argus Experience zapewnia administratorom IT narzędzia, które umożliwiają rejestrowanie i analizowanie stabilności oraz wydajności systemów komputerowych. Ponadto, system pozwala zbierać opinie od użytkowników końcowych na temat ich środowiska IT i porównywać je z danymi technicznymi urządzeń końcowych.

 

Lepsze i bardziej stabilne działanie

Z pomocą Argus Experience potencjalne problemy ze sprzętem lub oprogramowaniem mogą być wykrywane na wczesnym etapie ich wystąpienia. Dzięki temu specjaliści IT mogą zainicjować odpowiednie działania prewencyjne wykorzystując do tego baramundi Management Suite. Pozwala to wykluczyć ewentualne koszty awarii technicznych i zminimalizować ryzyko niezadowolenia użytkowników końcowych. Ponadto, poprzez proaktywne zarządzanie doświadczeniami użytkowników końcowych za pomocą Argus Experience, administratorzy IT mogą stale monitorować stabilność i wydajność urządzeń końcowych. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia nagłych sytuacji wymagających szybkiej interwencji w codziennej pracy administratora IT.

W rezultacie, administratorzy IT mogą rozwiązywać problemy szybciej i w sposób bardziej wydajny, praca użytkowników końcowych jest rzadziej przerywana a pomoc techniczna otrzymuje mniej zgłoszeń. Firma może cieszyć się większą produktywnością oraz bardziej zmotywowanymi pracownikami.

Moduł Argus Experience powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie użytkowników systemu baramundi Management Suite.

 

Brother Dealer Day 2023 – Doskonały czas do celebrowania świetnych wyników wspólnie z kanałem partnerskim!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE