Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Bakotech powiększa swoje portfolio o rozwiązania Picus Security

Kolejny producent wzbogacił portfolio Bakotechu, krakowskiego dystrybutora rozwiązań cyberbezpieczeństwa. Do jego oferty dołączył Picus Security – dostawca oferujący narzędzia do walidacji kontroli bezpieczeństwa, umożliwiające mierzenie i optymalizację skuteczności systemów wykrywania i reagowania. Działania te mają skutkować zmniejszeniem ekspozycji na zagrożenia dzięki rzeczywistym symulacjom ataków.

Flagowe rozwiązanie Picus Security, znane jako “Security Validation Platform”, umożliwia organizacjom mierzenie i optymalizację ich gotowości na zagrożenia poprzez symulację ataków w czasie rzeczywistym. Platforma oferuje unikatowe podejście do walidacji bezpieczeństwa, koncentrując się na kilku kluczowych obszarach:

  • Walidacja kontroli bezpieczeństwa (Security Control Validation)
  • Walidacja ścieżki ataku (Attack Path Validation)
  • Walidacja reguł wykrywania (Detection Rule Validation)
  • Walidacja powierzchni ataku (Attack Surface Validation)
  • Walidacja bezpieczeństwa w chmurze (Cloud Security Validation).

Dzięki tym funkcjonalnościom, platforma Picus pozwala na ciągłe walidowanie skuteczności bezpieczeństwa wobec najnowszych zagrożeń, co umożliwia organizacjom szybką identyfikację i adresowanie luk w zabezpieczeniach. Co więcej, platforma jest projektowana tak, aby była modułowa i łatwa w użyciu, co sprawia, że walidacja bezpieczeństwa jest szybka i prosta do wykonania dla zespołów bezpieczeństwa o różnych poziomach umiejętności.

 

„Rok 2024 jest dla nas bardzo obfity pod względem nowych kontraktów. Do naszego portfolio dołączył właśnie Picus Security, tuż po tym, jak nasza druga spółka, CEEcloud, podpisała umowę z Kaseya. Obecnie trwają również rozmowy z innymi dostawcami, o których poinformujemy rynek niebawem. Breach and Attack Simulation (BAS) wypełnia lukę w naszej ofercie – pokazuje to, że zapotrzebowanie płynące od naszych Partnerów i ich Klientów jest przez nas starannie wysłuchiwane i adresowane” – podkreśla Piotr Kawa, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w Bakotechu oraz Członek Zarządu.

 

Podpisanie kontraktu oznacza dla Bakotechu poszerzenie swojej oferty o nową kategorię rozwiązań: Breach and Attack Simulation (BAS).

 

IT RESELLER nr 356/2024 “Bycie dystrybutorem pierwszego wyboru to nasza odpowiedzialność i zobowiązanie” – podkreśla w wywiadzie okładkowym Zbigniew Mądry, COO & Wiceprezes Grupy AB

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE