Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Bądźmy partnerami w transformacji cyfrowej naszych klientów” – zaapelował Piotr Ferszka, CEO SAP Polska podczas Spotkania z Ekosystemem Partnerskim SAP

SAP przechodzi zmianę. Z modelu głównie directowego, zmierza w stronę coraz silniejszego udziału kanału partnerskiego. Przed firmą jeszcze długa droga w tej transformacji, co podczas Spotkania z Ekosystemem Partnerskim przyznał CEO SAP Polska, Piotr Ferszka. 

SAP spotkał się w Warszawie ze swoim ekosystemem partnerskim, co stanowiło dla IT Reseller TV okazję do porozmawiania zarówno z czołowymi przedstawicielami SAP, jak i firm partnerskich. Krótko o tym wydarzeniu opowiedział przed kamerami IT Reseller TV Piotr Ferszka, CEO SAP Polska.

Ekosystem partnerski napędza wiele biznesów w branży IT. To właśnie partnerom wiele firm zawdzięcza swoje największe rynkowe sukcesy. SAP systematycznie przesuwa się w stronę modelu z większym udziałem partnerów, czego nie dało się nie zauważyć podczas Spotkania z Ekosystemem Partnerskim SAP w Warszawie. Jednocześnie firma nie ukrywa, że na tym polu jest jeszcze wiele do zrobienia, a dotychczasowe zaangażowanie kanału partnerskiego nie można uznać za wystarczające. Dlatego też CEO SAP Polska zaapelował do kanału partnerskiego:

“Drodzy partnerzy! Rynek biegnie do przodu i wszyscy powinniśmy wykazywać aktywność w tym, aby być partnerami w transformacji naszych klientów. Partnerami – nie dostawcami, usługodawcami, a partnerami. Aby być partnerami, musimy aktywnie z nimi rozmawiać o ich celach, priorytetach i wyzwaniach. Zapraszam do współpracy z nową organizacją partnerską SAP” – powiedział Piotr Ferszka, CEO SAP Polska.

Podczas lipcowego wydarzenia w Warszawie było doskonale widać jak SAP zacieśnia więzy z partnerami. Dużo rozmów, przede wszystkim tych nieformalnych, budowanie relacji – to było widoczne przez cały czas trwania wydarzenia. SAP coraz silniej stawiając na ekosystem partnerski prawdopodobnie strzela w przysłowiową dziesiątkę, bo potencjał na polskim rynku systemów ERP wciąż jest znaczący.

 

Przypominamy także, że SAP jest laureatem tegorocznych nagród IT Champions:

IT CHAMPIONS 2023: “Jest tylko jeden kierunek: chmura” – powiedział Bartłomiej Wołoszyn, SAP Polska

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE