Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

ASBIS rozwija swoją działalność na Bliskim Wschodzie

Grupa ASBIS zwiększa swoją powierzchnię magazynową na BliskimcWschodzie, rozbudowując centrum dystrybucyjne w Dubaju.

Lokalny oddział ASBIS przeniósł się do nowej siedziby o powierzchni 8,2 tysięcy m2, w której znajdują się zarówno powierzchnie biurowe, jak i magazynowe. Grupa ma też możliwość zbudowania kolejnych 5 tys. m2 w tej lokalizacji, jeśli okaże się to konieczne.

Dodatkowo, poza głównymi centrami dystrybucyjnymi, każda ze spółek zależnych ASBIS posiada swoje powierzchnie magazynowe, zapewniające im ciągłość bieżących dostaw do klientów. Łączna powierzchnia magazynowa ASBIS, z uwzględnieniem głównych, regionalnych i lokalnych centrów dystrybucyjnych to obecnie ponad 73 000 m2.

„Pomimo tego, że ASBIS jest już bardzo dużą organizacją, wciąż jesteśmy w fazie dynamicznego rozwoju. Inwestujemy m.in. w rozwój naszej infrastruktury logistycznej, ponieważ jesteśmy obecni w ponad 34 krajach, a nasze usługi muszą być stale na najwyższym poziomie. Dostarczanie produktów tak szybko, jak to możliwe, jest niezwykle istotne w naszej branży. Jest to jedną z naszych przewag konkurencyjnych, z której jesteśmy bardzo dumni. Nasze operacje rozwijają się dość dynamicznie, dlatego w najbliższym czasie będziemy informować o kolejnych przedsięwzięciach logistycznych” – powiedział Serhei Kostevitch, CEO Grupy ASBIS.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE