Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Asbis rozszerza dotychczasową umowę dystrybucyjną z firmą Vertiv o dwa kolejne kraje.

ASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług IT oraz IoT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, rozszerzył dotychczasową umowę dystrybucyjną z firmą Vertiv o dwa kolejne kraje: Algierię i Tunezję. Jest to pierwsza umowa ASBIS i Vertiv obejmująca kraje afrykańskie. ASBIS był do tej pory i wciąż pozostaje dystrybutorem produktów Vertiv w Rumunii, Bułgarii, na Cyprze, Litwie, Łotwie i w Estonii.

Vertiv (NYSE: VRT) jest globalnym dostawcą krytycznej infrastruktury cyfrowej i rozwiązań zapewniających ciągłość procesów, które obejmują uznane na całym świecie marki, takie jak zasilacze UPS i systemy chłodzenia Liebert®, jednostki dystrybucji zasilania do szaf Geist™ oraz zdalny dostęp i monitorowanie infrastruktury Avocent®.

ASBIS oferuje szeroką gamę produktów Vertiv, które są niezbędne dla dużych korporacji, struktur rządowych i firm telekomunikacyjnych. Bogate portfolio obejmuje systemy do zasilania bezprzerwowego (UPS), klimatyzacji precyzyjnej i zarządzania IT, a także technologie wspierające przetwarzanie brzegowe, IoT (Internet of Things) oraz wdrożenia 5G.

 

Tak jak zapowiadaliśmy, wzmacniamy naszą obecność na innych rynkach. ASBIS dąży do oferowania klientom najbardziej niezawodnych i poszukiwanych rozwiązań technologicznych odpowiadających współczesnym potrzebom. Nowa umowa to wielki krok w kierunku wzmocnienia naszej oferty w Algierii i Tunezji i zapewnienia lokalnym firmom najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Cieszymy się, że nasza współpraca z Vertiv rozwija się tak szybko” – powiedział Costas Tziamalis, Wiceprezes Grupy ASBIS.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwijającej się współpracy między Vertiv i ASBIS, otwierającej nowe ścieżki dla naszej potężnej technologii, która będzie obecnie oferowana również w Algierii i Tunezji. Nasz istniejący, mocny sojusz z ASBIS, jeszcze bardziej wzmocni zdolność Vertiv do szybkiego zaspokajania złożonych i krytycznych potrzeb naszych klientów w zakresie infrastruktury cyfrowej na tych rynkach. Potrzeb, które są niezbędne dla rozwoju i ekspansji branży” – powiedział Nassif Yazbeck, IT Channel Manager na Bliski Wschód i Afrykę w Vertiv.

 

HPE otwiera nową erę innowacji w sztucznej inteligencji dzięki technologii Swarm Learning.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE