Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Arrow Electronics włącza rozwiązanie Check Point Harmony Email and Collaboration do swojego programu MSP

Arrow Electronics, globalny dostawca rozwiązań technologicznych, w ramach realizacji swojej strategii rozwoju dystrybucji, zamierza włączyć rozwiązanie Harmony Email and Collaboration firmy Check Point w swój kanał partnerski. W najbliższej przyszłości system ten będzie także dostępny na platformie ArrowSphere. Jest to szczególnie istotne ze względu na rekordowo wysoki poziom liczby cyberataków – organizacje powinny mieć dostęp do sprawdzonych rozwiązań zapobiegających włamaniom do poczty elektronicznej.

System Harmony Email and Collaboration zapewnia bezpieczeństwo poczty elektronicznej w chmurze i aplikacjach działających w modelu SaaS, zapewniając kompleksową ochronę Microsoft 365, Google Workspace i wielu innych aplikacji przeznaczonych do współpracy i udostępniania plików. Zaprojektowany do ochrony poczty elektronicznej w chmurze, Harmony Email and Collaboration działa jak tarcza, skutecznie zatrzymując zagrożenia, zanim dotrą do skrzynki pocztowej użytkownika.

Mike Worby, dyrektor firmy Arrow ds. Współpracy Strategicznej w zakresie rozwiązań komputerowych dla przedsiębiorstw na region EMEA, zauważył:

 

“Współpraca pomiędzy firmami Arrow i Check Point zapewnia partnerom handlowym Arrow elastyczny model konsumpcji. Model ten umożliwia płynne dostosowywanie zasobów i usług do potrzeb klientów, przy jednoczesnym minimalizowaniu zawiłości produktowych. Efekt? Zmniejszona zależność od długoterminowych umów, lepsza kontrola wydatków i płynne przejście do strategii dystrybucji cyfrowej. Doskonale wpisuje się to w naszą wizję, oferując partnerom handlowym miesięczne modele rozliczeniowe, umożliwiające skuteczną kontrolę użytkowania i kosztów.”

 

Kluczową zaletą Harmony Email and Collaboration jest jego oparta na sztucznej inteligencji funkcjonalność, zapewniająca skuteczną ochronę poczty elektronicznej i oprogramowania chmurowego przed najbardziej złożonymi cyberatakami, wymykającymi się konwencjonalnym środkom bezpieczeństwa.

Wielowarstwowe, niewidoczne dla użytkownika zabezpieczenia, zapewniają kompleksową ochronę narzędzi do współpracy w chmurze, w tym Office 365, G-Suite, Teams i Slack. Wdrażane jednym kliknięciem Harmony Email and Collaboration zabezpiecza przedsiębiorstwa przed przejęciem biznesowej poczty elektronicznej, wyłudzaniem informacji, złośliwym oprogramowaniem, wyciekami danych, przejmowaniem kont i zjawiskiem shadow IT. Zabezpiecza pracowników korzystających na firmowym sprzęcie z oprogramowania, które nie zostało zatwierdzone przez dział bezpieczeństwa IT.

Dzięki Harmony Email and Collaboration można wyeliminować potrzebę równoczesnego stosowania wielu narzędzi do zabezpieczenia oprogramowania chmurowego. Wystarczy jedno opatentowane rozwiązanie Harmony Email and Collaboration, które wyróżnia się na tle konkurencji, oferując niezrównane bezpieczeństwo poczty elektronicznej w chmurze.

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE