Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Apple rozstrzyga sprawę kradzieży poufnych informacji o chipach przeciwko startupowi Rivos

Apple Inc. poinformowało, że osiągnęło porozumienie, które potencjalnie rozstrzyga pozew z 2022 r. oskarżający startup Rivos Inc. o “kradzież” inżynierów w celu dotarcia do tajemnic handlowych.

We wspólnym piątkowym pozwie sądowym firmy poinformowały sędziego, że zamierzają sfinalizować porozumienie, które rozwiąże ich wzajemne roszczenia do 15 marca.

“Umowa przewiduje naprawę poufnych informacji Apple w oparciu o kryminalistyczne badanie systemów Rivos i inne działania”, zgodnie z wnioskiem złożonym w sądzie federalnym w San Jose w Kalifornii. “Strony obecnie pracują nad tym procesem”.

Spór rozpoczął się, gdy Apple pozwał byłych pracowników, którzy przeszli do Rivos, oskarżając ich o współpracę ze startupem w trybie “stealth-mode” w celu uzyskania zastrzeżonych informacji na temat projektów chipów, które sprawiają, że iPhone’y są mocniejsze. Według giganta technologicznego kosztowało go miliardy dolarów na rozwój. Rivos we wrześniu odpowiedział Apple za rzekome stosowanie nielegalnych środków w celu zastraszania pracowników, “którzy mogliby odważyć się odejść”.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE