Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Amerykański sąd rozpatrzy skargi dotyczące możliwego bana dla TikToka we wrześniu 

Ustawa podpisana przez prezydenta Joe Bidena 24 kwietnia daje ByteDance czas do 19 stycznia na sprzedaż TikToka pod groźbą zakazu prosperowania.

Biały Dom twierdzi, że chce, aby chińska własność zakończyła się ze względów bezpieczeństwa narodowego, ale nie chce zakazu TikToka.

We wtorek amerykański sąd apelacyjny ustalił przyspieszony harmonogram rozpatrzenia skarg prawnych do nowego prawa nakładającego na chińską firmę ByteDance obowiązek zbycia amerykańskich aktywów TikTok do 19 stycznia pod groźbą bana.

TikTok stwierdził, że wierzy, że dzięki przyspieszonemu harmonogramowi spór prawny można rozwiązać bez konieczności zwracania się o tymczasowy nakaz sądowy w trybie pilnym.

14 maja grupa twórców z TikToka złożyła pozew o zablokowanie prawa, które mogłoby zakazać dostępu do aplikacji używanej przez 170 milionów Amerykanów, twierdząc, że ma ona „głęboki wpływ na życie w Ameryce”. Nieco wcześniej TikTok i spółka macierzysta ByteDance złożyły podobny pozew.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE