Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Akcje Cloudfare w górę o 21% dzięki rosnącej liczbie dużych transakcji

Akcje Cloudflare wzrosły w czwartek o 21% po tym, jak dostawca zabezpieczeń internetowych i sieci dystrybucji treści opublikował wyniki i kwartalne prognozy, które okazały się bardziej solidne niż przewidywali analitycy.

Oto jak radziła sobie firma w porównaniu z szacunkami analityków ankietowanych przez LSEG, dawniej znaną jako Refinitiv:

  • Zysk na akcję: 15 centów, skorygowany, wobec oczekiwanych 12 centów;
  • Przychody: 362,5 mln USD, wobec oczekiwanych 353,1 mln USD.

Z oświadczenia wynika, że przychody Cloudflare wzrosły o około 32%, co odpowiada wzrostowi w trzecim kwartale. Strata netto firmy w wysokości 27,9 mln dolarów, czyli 8 centów na akcję, zmniejszyła się z 45,9 mln dolarów w analogicznym kwartale ubiegłego roku. Matthew Prince, współzałożyciel i dyrektor generalny przedsiębiorstwa, powiedział w oświadczeniu, że Cloudflare podpisało w tym kwartale największą umowę z nowym klientem i największe jak dotąd odnowienie, co przełożyło się na najwyższą roczną wartość kontraktu w historii firmy. Podczas telekonferencji z analitykami Prince wspomniał o interesach Departamentu Handlu USA.

Firma chce także rozwijać się poprzez sprzedaż usług bezpieczeństwa firmom i agencjom rządowym. Cyberataki stały się bardziej powszechne, odkąd Hamas przeprowadził atak terrorystyczny w Izraelu w październiku, powiedział Prince.

Również w czwartek Cloudflare poinformował, że Mark Anderson, członek zarządu, który wcześniej był dyrektorem generalnym Alteryx dołączył do Cloudflare jako prezes, zastępując Marca Boroditsky’ego.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE