Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

AB dystrybutorem rozwiązań Check Point – Lider dystrybucji IT w Polsce poszerza swoją ofertę w zakresie cyberbezpieczeństwa i IT security

AB poszerzyła swoją ofertę w zakresie cyberbezpieczeństwa i IT security. Do grona dostawców polskiego dystrybutora dołączyła firma Check Point – światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa dla przedsiębiorstw.

AB zostało dystrybutorem produktów marki Check Point w Polsce. Tym samym amerykańsko-izraelski producent dzięki współpracy z AB, chce jeszcze mocniej zaistnieć na polskim rynku ITsecurity.

 

– Cieszymy się, że możemy wprowadzić do szerszej dystrybucji w Polsce rozwiązania takiej firmy jak Check Point. To sprawdzone i cieszące się uznaniem produkty znane na całym świecie. Naszym wspólnym celem jest efektywne wspieranie polskich firm w transformacji cyfrowej, w tym wzmacnianie ich cyberbezpieczeństwa. Dla nas jest to ważny kierunek rozwoju – mówi Zbigniew Mądry, COO – Wiceprezes Grupy AB.

 

Zbigniew Mądry, COO – Wiceprezes Grupy AB.

 

– Cyberbezpieczeństwo to dziś bardzo ważny aspekt dla rozwoju firm i całej gospodarki. Ze względu na coraz większą ilość przetwarzanych danych oraz rosnące wymogi bezpieczeństwa, ten rynek będzie rósł, a wraz z nim wydatki przedsiębiorstw w tym zakresie – zaznacza Paweł Bąk – Deputy Purchasing Director w AB S.A.

 

Do oferty AB trafiły firmowe systemy firewall oraz pakiety zabezpieczeń dla urządzeń dedykowanych rynkowi SMB, a to wszystko znajdziemy w liniach: Quantum Spark, Check Point Harmony oraz ZoneAlarm by Check Point.

 

– Dzięki współpracy z Check Point jesteśmy w stanie zaoferować naszym Partnerom handlowym kompleksową ofertę w zakresie sieci oraz bezpieczeństwa sieci. W cyberbezpieczeństwie ważne są niezawodne rozwiązania, zaufanie oraz umiejętność dostosowania się do dynamicznie zmieniającego się otoczenia biznesowego – mówi Mariusz Kosek – Category Manager (Inteligent Edge, Networks & Security) AB S.A. Rozwiązania Check Point zapewniają najwyższy poziom ochrony w punkcie, w którym spotyka się największą liczbę zagrożeń, czyli na styku z Internetem. Z pomocą przychodzą zaawansowane firewall’e działające na brzegu sieci oraz kompleksowe pakiety zabezpieczeń działające w integracji z systemami sieciowymi Check Point dla tzw. „końcówek”. Nasi Partnerzy mogą liczyć na najwyższą  jakością usług i wsparcie dedykowanych inżynierów AB – dodaje Mariusz Kosek.

 

Dzięki bogatemu doświadczeniu i bardzo wysokiej efektywności dystrybucyjnej Spółki AB, Check Point zyskuje nowe możliwości, w tym dostęp do największej bazy odbiorców we wszystkich możliwych kanałach sprzedaży.

 

– Współpraca z AB pozwoli nam dotrzeć z rozwiązaniami Check Pointa do większej liczby użytkowników, szczególnie do tych z sektora małych i średnich firm. Ponieważ coraz częściej stają się one celem ataków, nie mogą pozwolić sobie na kompromis w zabezpieczeniu sieci komputerowej, dostępu do internetu i urzadzeń swoich pracowników – komputerów, tabletów i smartfonów. Dzięki AB będziemy w stanie zaoferować tym organizacjom kompletne rozwiązania klasy „enterprise” dopasowane do potrzeb i możliwości małych i średnich organizacji – dodaje Marcin Dziedzic, Channel Manager w Check Point Software Technologies.

 

Firmy nie wykluczają w przyszłości rozszerzenia oferty. Wszystkie rozwiązania od Check Point dostępne są na platformie e-commerce ABonline.pl

 

“Rośniemy szybciej niż rynek i umacniamy swoją pozycję nr. 1” – podkreśla Andrzej Przybyło, Prezes Zarządu AB S.A. komentując wyniki Grupy AB za Q1-2023

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE