Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Odkup, czyli jak pozyskać środki na zakup lub najem nowego sprzętu IT dla Twojej firmy

Zastanawiasz się nad wymianą sprzętu IT w Twojej firmie i pragniesz zaoszczędzić? Przygotowaliśmy dla Ciebie interesującą propozycję! W iMad masz możliwość odsprzedania laptopów każdej marki, które nie są starsze niż 6 lat. Zebrane w ten sposób środki możesz zainwestować w zakup lub wynajem najświeższych modeli MacBooków od Apple.

Korzyści płynące z odkupu używanego sprzętu IT od twojej firmy przez iMad

Rozpocznij swoją cyfrową transformację z iMad. Zespół profesjonalistów jest gotów pomóc Ci na każdym etapie procesu odkupu używanego i zakupu lub najmu nowego sprzętu IT.

Korzystając z usług iMad, masz gwarancję, że stare urządzenia zostaną odpowiednio wycenione a bezpieczeństwo danych w nich zawartych nie zostanie naruszone. Cały proces przebiegnie szybko i bezproblemowo, a Ty, korzystając już z najnowszych technologicznych rozwiązań, zwiększysz efektywność swojej firmy.

Dlaczego warto zlecić iMad odkup używanych urządzeń firmowych?

  • Szybko i starannie przeprowadzimy wycenę;

  • Wesprzemy w doborze nowego sprzętu, który będzie kompatybilny zarówno z aplikacjami działającymi na macOS, jak i Windows – współpraca Twojej firmy z innymi nie zostanie zaburzona;

  • Pomożemy w przeniesieniu danych z używanych uprzednio urządzeń i konfiguracji pakietów MS Office;

  • Zapewnimy usługę serwisową poprzez jeden punkt kontaktowy – będziesz mógł korzystać ze spersonalizowanej opieki naszych specjalistów;

  • Zaoferujemy warsztaty dla Twoich pracowników, którzy dopiero przesiadają się na najnowsze urządzenia Apple i nie mają doświadczenia w pracy z nimi.

Sposoby finansowania nowej infrastruktury IT: zakup czy najem? Poznaj zalety obu rozwiązań

Zastanawiasz się, które rozwiązanie będzie lepsze: zakup czy najem urządzeń. Oba rozwiązania mają swoje zalety i pozwalają na optymalizację kosztów związanych z cyfrową transformacją, serwisem oraz utrzymaniem nowych komputerów.

W ramach wymiany starego sprzętu na nowy pracownicy firmy mogą mieć możliwość zakupienia wykorzystywanych w pracy urządzeń do użytku prywatnego. Jest to atrakcyjna opcja dla obu stron – pracownicy otrzymują sprawdzony sprzęt w preferencyjnej cenie, a firma może zaktualizować infrastrukturę informatyczną.

Proces pozbywania się używanych urządzeń, które wciąż są w dobrym stanie i wymiany ich na nowe jest równie ekonomiczny w przypadku zakupu, jak najmu, ale jeśli się wahasz pamiętaj, że w czasie inflacji oraz gwałtownych zmian ekonomicznych kwota za najem sprzętu nie ulegnie zmianie! Gwarantujemy także stałe wsparcie techniczne na wypadek problemów z urządzeniem przez cały okres umowy. Dodatkowo, masz możliwość zaktualizowania sprzętu do nowszej wersji na rok przed zakończeniem obowiązywania kontraktu.

Otrzymaj zniżki na nowy sprzęt komputerowy przy odkupie używanych urządzeń

Sprzedając jedno używane urządzenie, masz możliwość zmniejszenia wydatków na zakup lub miesięczne opłaty za najem nowego nawet o kilkanaście tysięcy złotych. Tak jest np. w przypadku komputera Mac Studio o pojemności 1024 GB i 64 GB pamięci RAM, który jest w bardzo dobrym stanie.

Jeśli zastanawiasz się właśnie nad wymianą komputerów w firmie, możesz powierzyć zadanie cyfrowej transformacji naszym fachowcom – zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Dołącz do zadowolonych Klientów iMad – skontaktuj się z nami już dziś

Odkup starego sprzętu IT przez iMad to najkrótsza droga do wdrożenia w firmie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Akceptując ofertę odkupu używanych obecnie laptopów pozyskasz środki na zakup lub najem nowych. Zapewniamy bezpieczne usuwanie danych z urządzeń, aby chronić poufne informacje oraz merytoryczne wsparcie na każdym etapie procesu odkupu starego i zakupu nowego sprzętu.

Nie zastanawiaj się dłużej. Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz na stronie https://imad.pl/trade-in/ lub wysyłając maila na ofertadlabiznesu@imad.pl a my przygotujemy dla Ciebie precyzyjną wycenę (wystarczy dostarczyć nam numery seryjne urządzeń) i maksymalnie zindywidualizowaną propozycję współpracy.

Oszacujemy wartość rezydualną twojego używanego sprzętu IT, czyli tę, jaką zachował po on po akceptowalnym przez iMad okresie użytkowania (przypominamy – to nie więcej niż 6 lat) i zaproponujemy Ci atrakcyjne ceny odkupu. Co wpływa na wartość rezydualną?

  • zużycie i stan techniczny sprzętu,

  • zmiany technologiczne, wpływające na zapotrzebowanie na konkretne modele komputerów,

  • popyt na dane urządzenia IT na rynku wtórnym.

Sprawdzimy te parametry i zaproponujemy Ci atrakcyjną cenę odkupu, a Ty będziesz mógł kupić lub wynająć nowy sprzęt dla swoich pracowników.

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE