Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Jesteśmy w stanie dostarczyć każdy projekt, mocno koncentrujemy się na strategii dostarczania produktów cloudowych SAP” podkreślił Jarosław Mosiołek z T-Systems, odbierając nagrodę partnerską SAP

SAP nie ukrywa swoich ambicji zarówno w obszarze cloud, jak i w rozwoju swojego kanału partnerskiego. Podczas niedawnego wydarzenia firma nagrodziła najlepszych partnerów, a jednym z nich okazała się firma T-Systems Polska.

Ekosystem partnerski napędza wiele biznesów w branży IT. To właśnie partnerom wiele firm zawdzięcza swoje największe rynkowe sukcesy. SAP systematycznie przesuwa się w stronę modelu z większym udziałem partnerów, czego nie dało się nie zauważyć podczas Spotkania z Ekosystemem Partnerskim SAP w Warszawie.

 

“Dziękujemy za nagrodę przyznaną przez SAP dla T-Systems” – powiedział Jarosław Mosiołek, T-Systems Polska – “Chciałbym podziękować kolegom z SAP za znakomitą współpracę podczas przygotowywania oferty cloudowej, który jest obecnie dostarczany dla Polskich Sieci Energetycznych. (…) Jesteśmy firmą, która mocno koncentruje się na strategii dostarczania produktów cloudowych SAP. Każdy projekt, który możecie sobie państwo wyobrazić, a nawet taki, którego nie możecie sobie wyobrazić, jesteśmy w stanie dostarczyć”

 

 

Podczas lipcowego wydarzenia w Warszawie było doskonale widać jak SAP zacieśnia więzy z partnerami. Dużo rozmów, przede wszystkim tych nieformalnych, budowanie relacji – to było widoczne przez cały czas trwania wydarzenia. SAP coraz silniej stawiając na ekosystem partnerski prawdopodobnie strzela w przysłowiową dziesiątkę, bo potencjał na polskim rynku systemów ERP wciąż jest znaczący.

 

Przypominamy także, że SAP jest laureatem tegorocznych nagród IT Champions:

IT CHAMPIONS 2023: “Jest tylko jeden kierunek: chmura” – powiedział Bartłomiej Wołoszyn, SAP Polska

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE