Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Awanse w Axis Communications. Bogumił Szymanek nowym Sales Engineer Poland, Ukraine & Baltics, Diana Korszla, Inside Sales Project Managerem.

Axis Communications powiększa swój zespół. Posadę Sales Engineer Poland, Ukraine & Baltics objął Bogumił Szymanek, który awansował ze stanowiska Inside Sales Account Managera. Jego dotychczasową rolę objęła Diana Korszla, doświadczona Inside Sales Project Manager.

Bogumił Szymanek ma 12 lat doświadczenia w branży systemów monitoringu wizyjnego. W Axis Communications pracuje od 2016 roku. Przez ostatnie 6 lat zajmował pozycję Inside Sales Account Managera. Na nowym stanowisku Sales Engineer będzie odpowiadał za rejon Polski, Ukrainy i krajów bałtyckich. Systemy monitoringu zna zarówno od strony technicznej, jak i biznesowej. Jest absolwentem Politechniki Łódzkiej na kierunku Informatyka w Zarządzaniu i Handlu Elektronicznym. Jak sam podkreśla, technologia IP i współczesne aplikacje sieciowe to nie tylko praca, ale także jego długoletnia pasja.

Dotychczasowe stanowisko Bogumiła Szymanka obejmie Diana Korszla, posiadająca dziesięcioletnie doświadczenie w branży technologicznej, które zdobywała jako CEE Ultrasound Inside Sales Project Manager w firmie Philips Healthcare. Ma udokumentowane osiągnięcia w sprzedaży produktów i rozwoju usług wysokiej jakości zarówno w kanałach bezpośrednich, jak i pośrednich.

 

Technologie, które odmienią komunikację! Globalny CTO Dell Technologies przedstawia krótko- i długoterminowe prognozy dotyczące rozwoju branży IT.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE