Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Awanse w Axis Communications. Bogumił Szymanek nowym Sales Engineer Poland, Ukraine & Baltics, Diana Korszla, Inside Sales Project Managerem.

Axis Communications powiększa swój zespół. Posadę Sales Engineer Poland, Ukraine & Baltics objął Bogumił Szymanek, który awansował ze stanowiska Inside Sales Account Managera. Jego dotychczasową rolę objęła Diana Korszla, doświadczona Inside Sales Project Manager.

Bogumił Szymanek ma 12 lat doświadczenia w branży systemów monitoringu wizyjnego. W Axis Communications pracuje od 2016 roku. Przez ostatnie 6 lat zajmował pozycję Inside Sales Account Managera. Na nowym stanowisku Sales Engineer będzie odpowiadał za rejon Polski, Ukrainy i krajów bałtyckich. Systemy monitoringu zna zarówno od strony technicznej, jak i biznesowej. Jest absolwentem Politechniki Łódzkiej na kierunku Informatyka w Zarządzaniu i Handlu Elektronicznym. Jak sam podkreśla, technologia IP i współczesne aplikacje sieciowe to nie tylko praca, ale także jego długoletnia pasja.

Dotychczasowe stanowisko Bogumiła Szymanka obejmie Diana Korszla, posiadająca dziesięcioletnie doświadczenie w branży technologicznej, które zdobywała jako CEE Ultrasound Inside Sales Project Manager w firmie Philips Healthcare. Ma udokumentowane osiągnięcia w sprzedaży produktów i rozwoju usług wysokiej jakości zarówno w kanałach bezpośrednich, jak i pośrednich.

 

Technologie, które odmienią komunikację! Globalny CTO Dell Technologies przedstawia krótko- i długoterminowe prognozy dotyczące rozwoju branży IT.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

3,272FaniLubię
8,021ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

POLECANE

Lenovo rozdało motocykle Ducati Monster! Wyścigowy finał konkursu „Forza Ducati! Forza Lenovo!”

Rozpoczęty wiosną ubiegłego roku konkurs „Forza Ducati!Forza Lenovo!” zakończył się i czas na przekazanie zwycięzcom nagród. A te są imponujące: 15 motocykli Ducati Monster...

NOWE WYDANIE

NAJNOWSZE