Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Xiaomi nagrodzone w aż pięciu kategoriach przez Institutional Investor, w ramach rankingu Asia Pacific (Ex-Japan) Executive Team Awards.

Xiaomi Corporation została nagrodzona w aż pięciu kategoriach przez Institutional Investor, renomowany międzynarodowy magazyn finansowy, w ramach rankingu Asia Pacific (Ex-Japan) Executive Team Awards – i to już po raz czwarty, rok po roku.

Xiaomi otrzymało pięć nagród „2022 Asia Pacific (Ex-Japan) Executive Team”, w tym Best CEO, Best CFO, Best Investor Relations Professional, Best Investor Relations Program oraz Best ESG. W tym roku Xiaomi po raz pierwszy uzyskało status All-Star, zajmując pierwsze miejsce w połączonych rankingach we wszystkich pięciu kategoriach.

Lei Jun, założyciel, prezes i dyrektor generalny firmy Xiaomi, zajął 1. miejsce w rankingu najlepszych dyrektorów generalnych. Alain Lam, wiceprezes i dyrektor finansowy, zajął 1. miejsce w kategorii Najlepszy dyrektor finansowy. Anita Chen, dyrektor ds. relacji inwestorskich i rynków kapitałowych, zajęła 1. miejsce w kategorii Najlepszy specjalista ds. relacji inwestorskich. Spółka Xiaomi zajęła 1. miejsca w kategoriach Najlepszy program relacji inwestorskich i Najlepszy program ESG.

To już czwarty rok od debiutu giełdowego Xiaomi, kiedy firma znalazła się w rankingu Institutional Investor.

Każdego roku magazyn Institutional Investor prosi tysiące analityków, zarządzających funduszami i badaczy z firm zajmujących się obrotem papierami wartościowymi i z instytucji finansowych o wybranie najlepszych firm i osób w takich kategoriach, jak najlepszy prezes, najlepszy dyrektor finansowy, najlepszy specjalista ds. relacji inwestorskich i najlepsza firma prowadząca relacje inwestorskie. Rankingi w tegorocznym badaniu All-Asia Executive Team oceniały wyniki firm w okresie od lutego 2021 r. do stycznia 2022 r., w tym sposób, w jaki firmy prowadziły relacje inwestorskie w warunkach pandemii wirusa Covid-19.

W tym roku w badaniu All-Asia Executive Team Honored Companies 2022 wzięło udział łącznie 4 854 zarządzających portfelami i analityków po stronie nabywców oraz 670 analityków po stronie sprzedaży. 1 612 spółek nominowanych w tym roku w 18 obszarach zostało ocenionych w najważniejszych dziedzinach, m.in. takich jak: 1. dostępność kadry kierowniczej wyższego szczebla 2. realizacja strategii, 3. dobrze poinformowany i posiadający odpowiednie uprawnienia zespół IR, 4. produktywność NDR/konferencji/rozmów, 5. reaktywność, 6. wiedza biznesowa i rynkowa 7. spójność i szczegółowość, 8 informacje ESG, 9. terminowość ujawniania informacji, itd.

 

IBM podczas uroczystej gali nagrodził swoich najlepszych Partnerów Handlowych w Polsce za rok 2021.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE