Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Współprace zawarte w latach 90-tych, trwają do dziś” Marek Głazowski podsumuje 30-lecie IFS w Polsce.

W czerwcu gościliśmy na IFS Connect 2022, wydarzeniu poświęconym przede wszystkim współpracy z klientami, ale też celebracji 30-lecia firmy w Polsce. 

“To kilka epok, kilka generacji oprogramowania” – podsumowuje czas, który upłynął od pojawienia się IFS w Polsce, Marek Głazowski, Dyrektor Zarządzający IFS w Polsce i Europie Wschodniej. – “Wtedy został wysłany pierwszy SMS, a dziś SMSy są już vintage. (…) Pierwsza firma, która weszła z nami we współpracę to była Elektrownia Łaziska. Sam kontrakt był podpisywany jeszcze przez właścicieli i założycieli IFS. Osobiście. (…) Polska była pierwszym rynkiem poza Skandynawią, gdzie zaczął funkcjonować system IFS.”

 

 

Rzeczywiście, IFS jest jedną z tych firm, które na polskim rynku pojawiły się bardzo szybko, zaraz po upadku PRLu. Początek lat 90-tych w Polsce to epoka gwałtownych, nieraz nieco “dzikich” przemian gospodarczych, społecznych i biznesowych. Wchodzenie w takie realia dla firmy z poukładanej biznesowo Skandynawii musiało być nie lada wyzwaniem. Z perspektywy czasu tak szybkie pojawienie się na naszym rynku zaowocowało silną pozycją dziś. Zresztą zawarte jeszcze w latach 90-tych współprace, często trwają do dziś.

 

“W związku z 30-leciem, ale nie tylko, chcieliśmy nagrodzić naszych klientów statuetkami IFS Transformation Awards – dodaje Marek Głazowski – “Pięciu klientów, w pięciu kategoriach. To pierwsza edycja tych nagród.” 

 

Wśród nagrodzonych był także najstarszy klient IFS w Polsce, o czym szef firmy w Polsce wspomniał w kontekście nagród IFS Transformation Awards: “30 lat współpracy. Elektrownia Łaziska, która podpisała ten pierwszy, historyczny kontrakt, jest dziś częścią Grupy Tauron. Jestem dumny, że jesteśmy w stanie sprostać potrzebom tak dużej organizacji”

 

O wydarzeniu IFS Connect 2022 pisaliśmy oczywiście natychmiast po jego zakończeniu. Więcej można znaleźć w tej relacji:

IFS Connect 2022: Współpraca, loty w kosmos i pierwsze w historii nagrody IFS Business Transformation Awards.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE