Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Według niezależnego badania SAS Viya na platformie Microsoft Azure może zapewnić ponad 200% zwrotu z inwestycji!

Wynki badania Total Economic Impact™, przeprowadzonego na zlecenie Forrester Consulting, pokazują, że organizacje, które wykorzystują, analitykę, sztuczną inteligencję, rozwiązania do zarządzania danymi i inne narzędzia SAS w środowisku Microsoft Azure mogą osiągnąć nawet 204 proc. zwrotu z inwestycji w ciągu 14 miesięcy. W ramach badania przeprowadzono wywiady z dziewięcioma decydentami w sześciu organizacjach, które korzystają z platformy analitycznej SAS Viya na chmurze Azure.

Celem badania było sprawdzenie i zrozumienie korzyści, poznanie kosztów oraz ryzyk związanych z inwestycją w analitykę SAS opartą na rozwiązaniach chmurowych. Wśród badanych znaleźli się przedstawiciele administracji publicznej, branży produkcyjnej, usług finansowych, profesjonalnych usług IT i bankowości.

 

Korzyści z wykorzystania analityki SAS w chmurze

Analitycy sprawdzili, z jakimi problemami mierzyli się klienci przed zaimplementowaniem technologii SAS. Respondenci zauważyli, że przed wdrożeniem SAS Viya ich organizacje napotykały bariery w dostępie do danych. Zróźnicowane źródła danych utrudniały tworzenie, wdrażanie i zarządzanie modelami sztucznej inteligencji, co przekładało się na dużą czasochłonność procesów. Inne problemy, na które zwracali uwagę respondenci, to nieefektywność i wysokie koszty utrzymania lokalnej infrastruktury analitycznej.

Jak zaznaczali uczestnicy badania, dzięki inwestycji w SAS Vyia udało się wyeliminować wcześniej występujące problemy oraz poprawić produktywność i wydajność organizacji. Wśród najważniejszych korzyści pojawiały się: szybsze wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów i usług, poprawa efektywności operacyjnej w zakresie tworzenia i testowania modeli oraz redukcja kosztów, która była możliwa dzięki rezygnacji z lokalnej infrastruktury analitycznej.

 

Obecnie wiele organizacji mierzy się z przeszkodami na drodze od analizy danych do podjęcia decyzji biznesowej. Nasze strategiczne partnerstwo z firmą Microsoft ma na celu uproszczenie tego procesu, aby usprawnić procesy decyzyjne i przyspieszyć wprowadzanie innowacji na rynek. Badanie to pokazuje, że wywiązujemy się z obietnic. Dzięki nowoczesnym technologiom, tworzymy ogromną wartość dla klientów. Umożliwiamy redukcję kosztów, przyspieszamy monetyzację pomysłów i zwrot z inwestycji oraz wpływamy na zwiększenie produktywności analityków i ekspertów data science z różnych branżmówi Jay Upchurch, wiceprezes wykonawczy i dyrektor ds. informacji w SAS.

 

Współpraca SAS i Microsoft

Od 2020 roku, gdy SAS i Microsoft ogłosiły strategiczne partnerstwo, firmy szukają nowych sposobów, aby odpowiadać na zmieniające się potrzeby klientów. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się między innymi:

  • Zaawansowana analityka i wykorzystanie danych z IoT, co umożliwiło usprawnienie wielu procesów od poprawy warunków przechowywania szczepionek COVID-19, po zapewnienie szybkiej, spersonalizowanej obsługi klienta. Dzięki SAS Viya firmy są w stanie rozwiązywać swoje najbardziej złożone problemy.
  • Nowe rozwiązania branżowe, takie jak SAS Cloud for Intelligent Planning w ramach Microsoft Cloud for Retail oraz SAS for Improved Manufacturing Quality w zakresie Microsoft Cloud for Manufacturing. Te rozwiązania pomagają liderom branżowym zachować odporność na szybko zmieniające się rynki.
  • Nowe możliwości SAS Viya na platformie Azure obejmują SAS Event Stream Processing, Azure IoT Edge i Azure IoT Hub do prowadzenia analiz w czasie rzeczywistym; SAS Intelligent Decisioning z Power Automate, aby usprawnić podejmowanie decyzji w przedsiębiorstwie oraz SAS Model Manager z Azure Machine Learning, aby usunąć bariery, z którymi borykają się organizacje podczas wdrażania większej liczby modeli AI do produkcji.

 

SAS Viya na platformie Azure zapewnia klientom lepszy wgląd w dane przy mniejszym nakładzie czasu i kosztów, co pomaga przyspieszyć osiągnięcie celu i optymalizować pracę. Klienci korzystający z platformy Azure mogą rozwiązywać najbardziej krytyczne problemy związane z analityką i napędzaniem innowacjimówi Alvaro Celis, wiceprezes ds. globalnych rozwiązań komercyjnych ISV w firmie Microsoft.

 

Korzyści płynące z partnerstwa SAS i Microsoft zostały również podkreślone przez uczestników badania Total Economic Impact™, którzy podzielili się pozytywnymi opiniami na temat integracji funkcji, w tym SAS Model Manager i Azure Machine Learning, SAS Intelligent Decisioning i Power Apps oraz Power Automate, a także możliwości oceny modeli w bazie danych w Azure Synapse Analytics.

 

IT Champions 2022 – Prestiżowe nagrody branżowe, wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Na gali gościła czołówka branży IT!

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE