Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

VMware zaprezentowało rozwiązanie VMware Cloud, które pomaga klientom uwolnić potencjał środowisk multi-cloud i dostarczać nowoczesne aplikacje w tempie wymaganym przez biznes.

VMware Cloud to rozproszona, wielochmurowa platforma umożliwiająca organizacjom przyspieszenie modernizacji aplikacji bez względu na to, gdzie są uruchomione: w data center, na brzegu sieci (edge) czy w dowolnej chmurze. Rozwiązanie zapewnia wymierne korzyści zarówno programistom, jak i operatorom IT. VMware Cloud zwiększa produktywność developerów, umożliwiając im tworzenie i wdrażanie aplikacji w dowolnej chmurze. Platforma ułatwia działom IT modernizację infrastruktury oraz modelu zarządzania środowiskiem. Dodatkowo zwiększa oszczędności przy mniejszym ryzyku.

 

Wraz z uruchomieniem VMware Cloud, producent uruchomił nowe oferty dla klientów:

  • VMware Cloud Universal: jest to oprogramowanie dostępne w zakupie jako elastyczna subskrypcja. Dzięki temu upraszcza wykorzystanie i zarządzanie infrastrukturą wielochmurową VMware.
  • VMware Cloud Console: jedno środowisko monitorowania i zarządzania infrastrukturą VMware Cloud, niezależnie od miejsca jej wdrożenia.
  • VMware App Navigator: usługa do oceny i ustalania priorytetów inicjatyw związanych z transformacją aplikacji oraz infrastruktury IT w oparciu o cele biznesowe.

 

„Jesteśmy u progu kolejnej ewolucji chmury i aplikacji. Architektury stają się rozproszone i coraz częściej korzystają z wielu chmur, a liczba nowoczesnych aplikacji wkrótce przewyższy ilość tych tradycyjnych. Wyzwaniem dla każdego CIO jest wykorzystanie tych innowacji bez wprowadzania większej złożoności i ryzyka” – powiedział Raghu Raghuram, dyrektor operacyjny ds. produktów i usług chmurowych w VMware. „VMware Cloud to obecnie jedyne rozwiązanie chmurowe, z którego klienci mogą korzystać w centrum danych, jak i w dowolnej chmurze, przyspieszając proces modernizacji dzięki szybkości, prostocie i lepszym zabezpieczeniom. Za sprawą VMware Cloud Universal klienci dokonują jednego zakupu, uzyskując możliwość wdrażania aplikacji w dowolnym środowisku, a następnie przenoszenia ich w przypadku zmiany wymagań biznesowych lub aplikacji”.

 

„VMware Cloud on AWS zapewnił nam bezpieczną strefę lądowania dla naszych aplikacji. Moglibyśmy wziąć naszą platformę VMware Cloud i przenieść ją bezpośrednio do AWS” – powiedziała Sarah Lucas, dyrektor ds. infrastruktury i platform w William Hill. „Byliśmy w stanie szybko przejść do chmury publicznej i to bez konieczności podnoszenia kwalifikacji naszych zespołów inżynieryjnych i uczenia się innego środowiska chmurowego. Do tej pory zmigrowaliśmy ponad 3000 maszyn wirtualnych oraz setki aplikacji. Dzięki możliwości szybkiego i spójnego wdrażania usług na platformie VMware Cloud mamy większą elastyczność i skalowalność. Nie ulega wątpliwości, że dzięki VMware Cloud Universal uzyskamy jeszcze bardziej elastyczny model rozwoju i obsługi naszego środowiska VMware Cloud”.

 

Modułowe, wielochmurowe usługi dla wszystkich aplikacji, w dowolnym miejscu

Inicjatywy związane z aplikacjami przyczyniają się do poprawy wyników biznesowych i doświadczeń klienta, zapewnienia innowacyjnych usług cyfrowych i umożliwienia pracy z dowolnego miejsca. Ankietowane przez VMware organizacje informują, że 90% inicjatyw dotyczących aplikacji koncentruje się na modernizacji, a 80% z nich wdraża obecnie aplikacje w modelu rozproszonym – w centrum danych, chmurze i na brzegu sieci (edge).

 

VMware Cloud to platforma do obsługi środowisk lokalnych i chmurowych, zapewniająca ujednolicone bezpieczeństwo i zarządzanie. Obsługuje tradycyjne oraz nowoczesne aplikacje, łączy się ze wszystkimi natywnymi dla chmury usługami i spełnia wymagania zarówno programistów, jak i operatorów IT. Dzięki VMware Cloud klienci zyskują prostotę pojedynczego modelu operacyjnego chmury dla swoich środowisk multi-cloud, jak również możliwość przenoszenia obciążeń tak, aby zminimalizować wyzwania związane z silosami chmurowymi. Klienci VMware Cloud mogą osiągnąć znaczące korzyści, w tym nawet o 80% wyższą produktywność programistów dzięki usłudze VMware Tanzu Application Service, o 59% niższe koszty operacyjne oraz o 46% szybszą migrację do chmury.

 

Korzystając z VMware Cloud klienci mogą wdrażać aplikacje w środowisku VMware Cloud Foundation działającym w Amazon Web Services (AWS), Azure, Google Cloud, IBM Cloud, Oracle Cloud, a także w VMware Cloud on Dell EMC, jak również u setek partnerów VMware Cloud Verified. VMware Marketplace zapewnia klientom dostęp do tysięcy sprawdzonych rozwiązań developerskich innych firm oraz open source. Klienci VMware Cloud mogą również wdrażać i działać w natywnych chmurach publicznych, a także zapewniać programistom dostęp do wszystkich usług natywnych dla chmury.

 

Większe oszczędności, uproszczone operacje, szybsza modernizacja aplikacji

Dzięki nowej subskrypcji VMware Cloud Universal klienci zyskują większą elastyczność i możliwość przenoszenia obciążeń, co pozwala im wdrażać chmurę we własnym tempie i korzystać z jednolitego modelu operacyjnego w różnych chmurach. VMware Cloud Universal jest idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcą skorzystać z architektury chmury hybrydowej, mają wydłużone lub zmienne ramy czasowe migracji do chmury, określone wymagania związane z intensywnym użytkowaniem chmury lub potrzebują modelu OPEX dla infrastruktury lokalnej. Dzięki rozwiązaniu VMware Cloud Universal klienci nabywają kredyty do wykorzystania na infrastrukturę i usługi zarządzania wieloma chmurami VMware. Ponadto mogą użyć je do wdrożeń VMware Cloud Foundation we własnym Data Center, VMware Cloud on AWS lub VMware Cloud on Dell EMC.

 

Korzyści z VMware Cloud Universal obejmują:

  • wybór i elastyczność: możliwość wdrożenia każdej kwalifikującej się usługi w dowolnym momencie trwania umowy.
  • konwersja: możliwość konwersji i wykorzystania nieużywanych kredytów z wdrożeń Cloud Foundation on-premises na rzecz usługi VMware Cloud on AWS lub VMware Cloud on Dell EMC w dowolnym momencie obowiązywania umowy.
  • Cloud Acceleration Benefits (CAB): zapewnia elastyczność klientom przechodzącym do środowisk multi-cloud dzięki wykorzystaniu ich już istniejących inwestycji w licencje wieczyste VMware w zamian za kredyty VMware Cloud Universal.
  • wbudowany Kubernetes: VMware Tanzu Standard Edition dla uproszczonego wdrażania i obsługi Kubernetes.
  • zarządzanie i operacje multi-cloud: VMware vRealize Cloud Universal służy do zarządzania wieloma chmurami (SaaS).
  • VMware Success 360: rozwiązanie zaprojektowane by pomóc klientom w ciągłym zwiększaniu wartości i osiąganiu szybszych wyników.
  • Success 360 obejmuje planowanie sukcesu, bieżące doradztwo w zakresie wdrażania, warsztaty projektowe oraz proaktywne wsparcie.

 

Nowa subskrypcja dostarcza oprogramowanie VMware Cloud Console. Zapewnia ono kompleksowy wgląd i kontrolę nad całą infrastrukturą VMware Cloud w środowiskach lokalnych, chmurowych i brzegu sieci (edge). Cloud Console to zintegrowany portal, w którym klienci mogą przydzielać, zarządzać i optymalizować wszystkie zasoby VMware Cloud. Za pośrednictwem Cloud Console klienci mogą wymieniać kredyty, wdrażać kwalifikujące się oferty VMware Cloud Universal i kontaktować z działami pomocy technicznej VMware.

 

Nowa usługa VMware App Navigator pomaga organizacjom określić priorytety w zakresie modernizacji aplikacji i szybciej osiągać pożądane wyniki. Inne usługi usprawniania portfolio aplikacji próbują zaplanować „wszystkie usprawnienia” od razu. Są przez to powolne w realizacji i zawierają wiele założeń, które często okazują się błędne. Z kolei usługa App Navigator wykorzystuje zwinne (agile) podejście do analizy portfolio aplikacji. Używa zautomatyzowanych narzędzi i testuje praktyczne rozwiązania, aby zaplanować rozpoczęcie zmiany, a następnie szybko skalować inicjatywy związane z transformacją aplikacji i chmury. Podczas realizacji klienci wykorzystują najlepsze praktyki VMware w celu usprawnienia portfolio aplikacji, określenia strategii modernizacji środowiska w oparciu o cele biznesowe i IT, a także opracowania zorientowanego na wyniki planu działania. Umożliwia to klientom szybszą realizację potrzeb biznesowych niezależnie od tego, kto wykonuje daną pracę. Zapewnia też samowystarczalność, która pomaga zminimalizować ryzyko.

 

„AWS jest preferowanym przez VMware dostawcą chmury publicznej dla obciążeń opartych na vSphere, a VMware Cloud on AWS jest preferowaną usługą AWS dla obciążeń opartych na vSphere” – powiedział Matt Garman, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu AWS. „Klienci uwielbiają szybkość i łatwość adopcji środowiska hybrydowego opartego o rozwiązania VMware, które obejmuje ich lokalne centra danych oraz AWS. Obserwujemy znaczące globalne adopcje, we wszystkich branżach, przez klientów wdrażających VMware Cloud on AWS aby umożliwić szybszą modernizację aplikacji. Dzięki ogłoszonym dziś rozwiązaniom klienci mają możliwość wykorzystania tych samych, uniwersalnych kredytów VMware na potrzeby wdrożeń VMware Cloud on AWS, jak również VMware on-premises”.

 

„Dell Technologies i VMware są zaangażowane w kształtowanie przyszłości infrastruktury IT i ściśle współpracują” – powiedział Arthur Lewis, prezes działu rozwiązań i zarządzania portfelem w Dell Technologies Global Infrastructure Solutions Group. „VMware Cloud on Dell EMC to w pełni zarządzalna, bezpieczna i skalowalna platforma chmurowa, która zapewnia wszystkie korzyści infrastruktury on-premises, dostarczanej jako usługa. Klientom, którzy wolą zarządzać swoją infrastrukturą chmury prywatnej, oferujemy portfolio rozwiązań ściśle zintegrowanych z VMware Cloud Foundation. VMware Cloud Universal upraszcza wybór, umożliwiając klientom inwestowanie w rozwiązania hybrydowe i wielochmurowe przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności wdrażania”.

 

https://itreseller.com.pl/itrnewprezydent-usa-joe-biden-zaatakowal-korporacyjne-praktyki-unikania-opodatkowania/

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE