Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Vectra AI partnerem Security Competence Amazon Web Services (AWS).

Vectra AI została partnerem Security Competence Amazon Web Services (AWS). Jako ekspert w obszarze zabezpieczeń, wykazała się kompletną wiedzą na temat bezpieczeństwa w chmurze – jej sprawdzona technologia pomaga klientom w dalszym ulepszaniu środków bezpieczeństwa w architekturach hybrydowych i środowiskach chmurowych.

Oznaczenie AWS Security Competence wyróżnia firmę Vectra jako członka sieci partnerskiej AWS (APN), który zapewnia wyspecjalizowaną technologię do wykrywania zagrożeń, zaprojektowaną, aby pomóc przedsiębiorstwom w rozpoczynaniu, rozwoju i wdrażaniu złożonych projektów bezpieczeństwa w AWS. Aby otrzymać to oznaczenie, członkowie APN muszą wykazać się dogłębną wiedzą na temat AWS i bezproblemowo dostarczać rozwiązania w AWS. Vectra osiągnęła swój status AWS Security Competency dzięki rygorystycznemu procesowi kwalifikacji opartemu na referencjach i informacji zwrotnej od swoich klientów.

 

Dołączenie do grona partnerów AWS Security Competency stanowi prawdziwy kamień milowy, nie tylko dla nas, ale także dla wielu klientów Vectra AI, którzy wykorzystują AWS jako kluczowy element w swoich codziennych działaniach – powiedział Christian Putz, Country Manager w Vectra AI. Rozwiązywanie problemów związanych z wykrywaniem i reagowaniem na zagrożenia, ma najwyższy priorytet dla naszych klientów. Wspomniane partnerstwo dodatkowo potwierdza naszą zdolność do świadczenia takich usług w chmurze i wszędzie tam, gdzie organizacje zdecydują się skonfigurować swoje środowiska – zaznaczył.

 

AWS Security Competency to potwierdzenie wiedzy i umiejętności Vectra AI, które umożliwiają jej klientom przejście bezpiecznie przez poszczególne etapy adopcji chmury — od migracji po codzienne zarządzanie infrastrukturą – powiedział Dudi Matot, Kierownik segmentu bezpieczeństwa w AWS.

 

Platforma Vectra AI integruje się z funkcją replikowania ruchu AWS Virtual Private Cloud (VPC), aby monitorować cały ruch w ramach infrastruktury jako usługi. Współpracuje również z AWS Security Hub, aby publikować wykryte zdarzenia przez Vectra jako wyniki w centrum zarządzania, umożliwiając zespołom bezpieczeństwa skorelowanie wykryte ataki przez Vectra AI z innymi źródłami danych w celu szybszego wyszukiwania zagrożeń i analizy incydentów.

 

Samsung Electronics jako pierwszy rozpoczyna masową produkcję chipów, przy użyciu najnowocześniejszej technologii litograficznej 3nm.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE