Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“To dla mnie wyzwanie i odpowiedzialność, które z entuzjazmem podejmuję.”- podkreśla Wojciech Zaskórski, General Manager w Lenovo Polska w programie IT Reseller TV “Liderzy Branży”

“To dla mnie wyzwanie i odpowiedzialność, które z entuzjazmem podejmuję.”- podkreśla w kontekście pracy w Lenovo, Wojciech Zaskórski nowy General Manager Lenovo Polska w programie IT Reseller TV “Liderzy Branży”. Sam zresztą wspomina, że managerowie zasadniczo preferują dołączenie do organizacji, w których coś nie działa, aby mogli to naprawić – “Tu wszystko działa jak należy” – dodaje nasz gość. Oficjalnie na stanowisku od 4 maja, Wojciech Zaskórski, obecnie General Manager Lenovo Polska, udzielił wywiadu w programie “Liderzy Branży” IT Reseller TV.

 

“Rankingiem innowacyjności, najbardziej innowacyjnych firm świata, jest ranking BCG. Znajdujemy się na nim wśród 50 najbardziej innowacyjnych firm świata. To o czymś mówi” – wskazuje Wojciech Zaskórski – “(…) pozycja lidera jest i wdzięczna i niewdzięczna jednocześnie (…) Recepta jest prosta: trzeba mieć dobry produkt i trzeba ciężko pracować”.

 

„Poprowadzenie Lenovo na polskim rynku to wyzwanie i odpowiedzialność, które z entuzjazmem podejmuję. Jestem dumny, że trafiam do firmy w przełomowym momencie cyfrowej transformacji pracy oraz biznesu. W Lenovo wierzymy, że technologia może rozwiązać największe wyzwania ludzkości, dlatego podstawą prowadzonych przez nas działań, od momentu tworzenia innowacji do ich wdrożenia, jest zorientowanie na potrzeby oraz oczekiwania klienta. Jestem skoncentrowany na systematycznej realizacji naszej strategii i wspieraniu dalszego rozwoju marki, który umożliwi nam urzeczywistnianie tej wizji i tym samym oferowaniu wszystkim użytkownikom inteligentniejszych technologii”. — dodaje nowy General Manager Lenovo Polska.

 

Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy:

 

https://itreseller.com.pl/lenovo-oglasza-wyniki-finansowe-za-rok-fiskalny-2020-21-producent-thinkpadow-bije-rekordy/

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE