Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

TerraMaster uruchamia kompleksowe funkcje tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji danych w celu ochrony przed oprogramowaniem Ransomware

Ochrona danych przed ransomware i innymi cyberatakami jest zasadniczym problemem dla klientów i użytkowników NAS-ów, a TerraMaster dostrzega potrzebę wprowadzenia lepszych środków ochronnych.

Ostatnio urządzenie QNAP NAS zostało zaatakowane przez ransomware nazwane “Checkmate”. Ransomware Checkmate wdziera się poprzez usługi SMB ujawnione do Internetu i wykorzystuje atak słownikowy do złamania kont z podatnymi hasłami.

TerraMaster wypuszcza kilka zupełnie nowych elementów backupu i synchronizacji danych na poziomie pojedynczego folderu dla produktów TerraMaster. Wraz z nowo wydanym pakietem najnowszych aplikacji TOS 5, takich jak scentralizowany backup, TFSS oraz TFM Backup, firma robi co może, aby dostarczyć wiele opcji backupu i odzyskiwania danych.

Główne funkcje systemów TerraMaster skoncentrowane są na biznesie, w tym tworzenie proaktywne kopii zapasowych dla większych przedsiębiorstw.

“Centralized Backup” to rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych zorientowane na potrzeby przedsiębiorstw, które pomaga nie tylko w tworzeniu kopii zapasowych, ale także w przywracaniu ich dla wielu typów urządzeń za pomocą jednego urządzenia TNAS.  TFSS (TerraMaster File System Snapshot)

TFSS (TerraMaster File System Snapshot), stworzony przez firmę, prezentuje narzędzie do odzyskiwania danych po awarii, zaprojektowane w oparciu o system plików BTRFS. System BTRFS wykona kopię zapasową systemu plików TNAS, aby pomóc w odzyskaniu danych po wadliwych czynnościach lub ingerencji ransomware.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE