Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

T-Mobile wybrany przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych z 10-letnim kontraktem o wartości 2,67 miliarda dolarów

T-Mobile ogłosił dziś, że został wybrany na dostawcę rozwiązań bezprzewodowych przez Departament Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych w ramach kontraktu Spiral 4 o wartości 2,67 miliarda dolarów.

Ten nowy kontrakt da wszystkim agencjom Departamentu Obrony możliwość składania zamówień na usługi bezprzewodowe i sprzęt od T-Mobile przez następne dziesięć lat.

Dzięki Spiral 4 Departament Obrony będzie miał możliwość wykorzystania wiodącej sieci 5G T-Mobile do najnowocześniejszych rozwiązań bezprzewodowych, które spełniają zmieniające się potrzeby operacji rządowych. Kompleksowy kontrakt obejmuje połączenia głosowe, transmisję danych, stacjonarne rozwiązania bezprzewodowe, Internet Rzeczy i rozwiązania do zarządzania mobilnością.

“Przyznanie kontraktu Spiral 4 jest świadectwem wiodącej sieci 5G T-Mobile i naszego skupienia na tworzeniu rozwiązań, które spełniają krytyczne potrzeby naszych klientów rządowych” – powiedział David Bezzant, wiceprezes ds. sprzedaży w T-Mobile for Government.

Ta nowa umowa zastępuje poprzednią iterację, Spiral 3, w odpowiedzi na zmiany w standardach branżowych i postęp technologiczny. Od czasu uczestnictwa w Spiral 3 w 2017 roku, T-Mobile znacznie rozszerzył zakres swoich usług dla operacji rządowych. Uruchomiła 5G Advanced Network Solutions, kompleksowe portfolio najnowocześniejszych rozwiązań i aplikacji 5G – takich jak prywatne i hybrydowe sieci 5G – które spełniają określone potrzeby agencji rządowych w zakresie wydajności.

T-Mobile wprowadził również Government Internet, stacjonarne rozwiązanie bezprzewodowe 5G, które może funkcjonować jako główne połączenie internetowe lub jako nieograniczona kopia zapasowa, zwiększając niezawodność i wsparcie dla krytycznej komunikacji. T-Mobile i 3rd Eye Technologies ułatwiają agencjom rządowym zachowanie zgodności z federalnymi przepisami dotyczącymi archiwizacji wiadomości dzięki gotowemu do użycia rozwiązaniu, które bezpiecznie przechwytuje i przechowuje dzienniki wiadomości SMS i MMS. W przyszłości agencje rządowe mogą wykorzystać partnerstwo T-Mobile ze SpaceX, które ma na celu połączenie sieci T-Mobile z możliwościami satelitarnymi Starlink w celu zapewnienia przełomowej łączności.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE