Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Szef Samsunga Lee omawia współpracę z Metą, Amazonem i Qualcommem

Samsung Electronics poinformował w czwartek, że jego prezes spotkał się w tym tygodniu z szefami firm Meta, Qualcomm i Amazon w celu omówienia współpracy, a tematy obejmowały sztuczną inteligencję, usługi w chmurze i chipy.

Mark Zuckerberg z firmy Meta zaprosił Jaya Y. Lee do swojego domu we wtorek, a ich dyskusje obejmowały sztuczną inteligencję, a także rzeczywistość wirtualną i rozszerzoną, podał Samsung w oświadczeniu.

Lee spotkał się także z dyrektorem generalnym Amazona Andym Jassym i dyrektorem generalnym Qualcomm Cristiano Amonem, aby omówić współpracę w zakresie półprzewodników, w tym układów pamięci dla centrów danych Amazon i usług w chmurze, a także kontraktowej produkcji chipów dla procesorów mobilnych Qualcomm.

Lee przebywa z dwutygodniową wizytą w Stanach Zjednoczonych.

Samsung stracił grunt w porównaniu do konkurentów w dziedzinie chipów, zwłaszcza wysokiej klasy pamięci dla sztucznej inteligencji, a nowo mianowany szef działu półprzewodników wezwał pracowników do współpracy w celu przezwyciężenia szeregu wyzwań.

Amazon jest kluczowym klientem Samsunga w zakresie chipów, a obie firmy współpracują również w różnych dziedzinach, takich jak telewizja, telefonia komórkowa i treści.
Wysokiej klasy smartfony Samsunga wykorzystują procesory mobilne Qualcomm Snapdragon, a firmy niedawno rozszerzyły swoje partnerstwo na komputery PC z obsługą sztucznej inteligencji.

Meta jest również używa chipów Samsunga i współpracowała z Samsungiem nad zestawem słuchawkowym Gear VR oraz składanymi smartfonami południowokoreańskiej firmy.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE