Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Spotify dołącza do grona firm wycofujących się z Rosji.

Spotify poinformowało, że zawiesi swoją usługę streamingu muzycznego w Rosji. Decyzję podjęto w odpowiedzi na nowe prawo medialne w tym kraju.

Platforma muzyczna Spotify zamknęła swoje biuro w Rosji na czas nieokreślony na początku tego miesiąca, powołując się na, jak określono „niesprowokowany atak Moskwy na Ukrainę”. Sama usługa jednak działała nadal. Tu jednak stoi na drodze rosyjskie prawo. Nowe prawodawstwo rosyjskie zabrania czegokolwiek, co mogłoby zdyskredytować rosyjskie wojsko.

„Spotify nadal uważa, że ​​niezwykle ważne jest, aby nasza usługa działała w Rosji, aby dostarczać wiarygodne, niezależne wiadomości i informacje z regionu” – powiedziało Spotify w oświadczeniu – „Niestety, niedawno uchwalone przepisy, które dodatkowo ograniczają dostęp do informacji, eliminują swobodę wypowiedzi i kryminalizują niektóre rodzaje wiadomości, zagrażają bezpieczeństwu pracowników Spotify i możliwości narażenia nawet naszych słuchaczy”.

Oczekuje się, że usługa zostanie wyłączona wraz z początkiem kwietnia.

 

Czym jest HCI i jak z niego korzystac? Zapraszamy na webinar organizowany przez Lenovo, poświęcony m.in. infrastrukturze hiperkonwergentej.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE