Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Spot by NetApp uzyskuje certyfikat FinOps Foundation Certified Platform

NetApp, firma zajmująca się inteligentną infrastrukturą danych, ogłosiła dziś, że Spot by NetApp uzyskał certyfikat FinOps Certified Platform od FinOps Foundation, potwierdzający zdolność platformy do zapewnienia dogłębnych i szerokich możliwości potrzebnych organizacjom do prawidłowego zarządzania finansami w chmurze.

Ponadto Spot by NetApp rozszerzył swoją certyfikowaną platformę o ogólną dostępność rozwiązań Cost Intelligence i Billing Engine.

W miarę jak organizacje przenoszą coraz większe ilości swoich obciążeń do chmury, zwłaszcza w celu napędzania rozwoju aplikacji AI, równoważenie konkurujących ze sobą potrzeb infrastruktury i efektywności finansowej staje się coraz trudniejsze. Nadmierne udostępnianie zasobów w chmurze skutkuje marnowaniem wydatków, ale niedostateczne udostępnianie może spowolnić operacje biznesowe i stłumić innowacje. Tradycyjne podejście do samodzielnych narzędzi FinOps, które koncentrują się na cięciu kosztów, nie spełnia tych ewolucyjnych wymagań, aby zapewnić opłacalną, a jednocześnie wydajną infrastrukturę chmurową.

Spot by NetApp wypełnia tę lukę technologiczną, dostarczając holistyczne, zintegrowane portfolio rozwiązań FinOps, które wspierają inteligentną infrastrukturę danych organizacji. Dzięki szerokiemu zakresowi możliwości, organizacje mogą ujednolicić optymalizację kosztów i infrastruktury w chmurze, dostarczać analizy w celu maksymalizacji wydajności i wpływu każdego dolara wydanego w chmurze oraz napędzać cyfrowy rozwój biznesu. Uzyskanie certyfikatu FinOps Certified Platform pomaga Spot by NetApp w skutecznym wdrażaniu najlepszych praktyk chmurowych zgodnych ze standardami FinOps.

“Przemyślane i kompleksowe podejście do FinOps pomaga organizacjom zmaksymalizować wartość biznesową chmury, dzięki czemu mogą one łatwiej osiągać swoje cele biznesowe. Uznaliśmy Spot by NetApp za certyfikowaną platformę FinOps ze względu na jej zdolność do dostarczania oprogramowania, które pomaga organizacjom z powodzeniem wdrażać praktyki FinOps” – powiedział Mike Fuller, CTO FinOps Foundation.

Aby wesprzeć to kompleksowe podejście do FinOps, Spot by NetApp zintegrował możliwości zarządzania kosztami w chmurze Cloudcheckr ze swoim portfolio, wprowadzając dwa nowe moduły produktów:

  • Cost Intelligence: Produkt ten zapewnia panoramiczny wgląd w koszty, zasoby i wykorzystanie chmury w środowiskach wielochmurowych za pośrednictwem interaktywnych pulpitów nawigacyjnych i raportów. Aby wesprzeć proces optymalizacji kosztów, Cost Intelligence zapewnia kontrole najlepszych praktyk, które natychmiast sygnalizują problemy i pomagają użytkownikom optymalizować wydatki, efektywnie wykorzystywać zasoby, ograniczać marnotrawstwo i zajmować się błędnymi konfiguracjami.
  • Billing Engine: Ten produkt zapewnia kompleksowe raportowanie rozliczeń z inteligentnymi funkcjami alokacji kosztów, w tym chargeback i showback. Dzięki temu produktowi firmy mogą lepiej śledzić i zarządzać wydatkami na chmurę w różnych grupach, aby zwiększyć odpowiedzialność.

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE