Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Sony szykuje nowy, zaawansowany sensor obrazu dla flagowych smartfonów.

W sieci pojawia się coraz więcej szczegółów na temat rzekomego sensora Sony nowej generacji, o rozdzielczości 50 MP, skierowanego do flagowych smartfonów. Ma on nosić nazwę Sony IMX866, a część źródeł twierdzi, że japoński producent szykuje jednostkę jeszcze bardziej zaawansowaną. 

Leakster ukrywający się pod nickiem Digital Chat Station, znany z wielu potwierdzających się później informacji, podał kolejne informacje o nadchodzącym sensorze Sony. Japońska firma produkuje jedne z najlepszych sensorów stosowanych w smartfonach, więc każda premiera flagowego sensora tego producenta, to ważne wydarzenie. Jak podaje DCS, Sony IMX866 ma być jednostką, która w pierwszej kolejności trafi do flagowców OPPO i OnePlus.

IMX866 ma mieć rozdzielczość 50 MP i cechowac się wysoką wydajnością przy słabym oświetleniu. Byłby też bezpośrednim następcą IMX766, sensora tak lubianego przez marki grupy BBK Electronics: Vivo, OnePlus, OPPO i Realme. IMX866 ma mieć matrycę pikseli RGBW, w przeciwieństwie do RGB w IMX766. Przewiduje się, że sensor będzie miał rozmiar 1/1,49 cala. Jest w tym jednak pewna sztuczka. Matryca CMOS ma być tu typem dual-frame, co oznacza, że dla nagrań wideo korzystać będzie z proporcji 16:11 i wymiary 1/1,49 cala, ale podczas robienia zdjęć ma wykorzystywać proporcję 4:3 i nieznaną powierzchnię sensora.

Wreszcie, Digital Chat Station daje do zrozumienia, że ​​w przygotowaniu jest również jeszcze bardziej wyrafinowana seria IMX900.

 

IBM zaprezentwał nowy, innowacyjny sposób zarządzania kluczami szyfrowania w chmurze hybrydowej (IBM Cloud, AWS, GCP czy Microsoft Azure).

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE