Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

SK Innovation będzie gospodarzem Globalnego Forum w USA

Południowokoreańska firma SK Innovation Co. ogłosiła w środę, że będzie gospodarzem “SK Innovation Global Forum”, które odbędzie się 13 lipca w San Jose w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.

W forum weźmie udział 10 kluczowych menedżerów z podmiotów stowarzyszonych SK Innovation, w tym Lee Seok-hee, dyrektor generalny SK On i Lee Seong-jun, szef SK Innovation Institute of Environmental Science & Technology oraz około 50 przedstawicieli środowisk akademickich i przemysłu związanych z globalną energią.

SK Innovation Global Forum stało się wiodącą platformą networkingową do dzielenia się trendami i technologiami w globalnym przemyśle energetycznym – powiedział przedstawiciel SK Innovation. – Będziemy gromadzić know-how i osiągnięcia forum, aby zwiększyć możliwości realizacji podstawowych działań podmiotów stowarzyszonych SK Innovation, takich jak baterie i rozwój zasobów zagranicznych.

Od 2021 roku SK Innovation jest gospodarzem Global Forum. Wydarzenie ma na celu rozszerzenie globalnej sieci, która wspiera realizację strategii firmy. Dzięki tej inicjatywie SK Innovation dąży do zwiększenia swojej globalnej konkurencyjności poprzez angażowanie i współpracę z wybitnymi, zagranicznymi talentami.

Tegoroczne dyskusje będą koncentrować się na przyszłych strategiach energetycznych i kierunkach rozwoju technologii akumulatorów.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE