Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

SHARP zdobywcą nagrody BUYERS LAB 2019 za linię roku w kategorii Urządzeń Wielofunkcyjnych oraz dwunastoma nagrodami Buyers Lab Pick w różnych kategoriach!

SHARP zdobył nagrodę Keypoint Intelligence – Buyers Lab 2019 za linię roku w kategorii: urządzenia wielofunkcyjne, oraz został wyróżniony dwunastoma nagrodami Buyers Lab Pick w różnych kategoriach wyróżniono również inne wyjątkowe produkty marki Sharp.

 

Wiodąca światowa organizacja, specjalizująca się w dziedzinie urządzeń do przetwarzania dokumentów i oprogramowania, przyznaje co roku prestiżową nagrodę Buyers Lab w kategorii „Linia roku” gamie urządzeń wielofunkcyjnych uznanej za najlepszą w oparciu o skrupulatne, dwumiesięczne testy laboratoryjne. Pod uwagę bierze się wiele czynników, m.in. niezawodność, jakość obrazu, wydajność, łatwość korzystania, wiele kwestii związanych z łącznością oraz ogólną wartość urządzeń.

 

Urządzenia wielofunkcyjne marki Sharp od dawna słyną ze swojej jakości, innowacyjności i łatwości użytkowania, a najnowsza gama produktów spełnia wszystkie te standardy. Swoją najnowszą linią produktów Sharp wyznacza nowy standard użyteczności w branży. Panele sterowania działają niezwykle intuicyjne i można je dostosowywać do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dostęp do najczęściej używanych funkcji skanowania i kopiowania jest bardzo prosty. Łatwe w obsłudze sterowniki, wysuwana klawiatura i innowacyjne, wielokrotnie nagradzane narzędzie sieciowe oraz rozwiązania usprawniające przepływ pracy docenią zarówno pracownicy korzystający z urządzeń na co dzień, jak administratorzy IT. Co więcej, w środowisku biurowym, w którym niezawodność ma kluczowe znaczenie, Sharp jest liderem w branży.” – skomentował George Mikolay, zastępca dyrektora ds. kopiarek/produkcji, Keypoint Intelligence – Buyers Lab.

 

Nagroda „Linia Roku” jest najwyższym odznaczeniem przyznawanym przez Buyers Lab producentom urządzeń wielofunkcyjnych. Aby zakwalifikować się do wyścigu o to prestiżowe wyróżnienie, modele muszą być przetestowane przez Buyers Lab w kilku kategoriach (druk w formacie A3 i A4, monochromatyczny i kolorowy). Ponadto wszystkie testowane modele danego producenta muszą zdobyć sporą liczbę Pick Awards. Tymi przyznawanymi dwa razy w roku nagrodami wyróżnia się produkty, które uzyskały najlepsze wyniki w wyczerpujących testach laboratoryjnych Buyers Lab.

 

 

W minionym roku Firma Sharp zdobyła następujące nagrody Buyers Lab Pick:

 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące z prędkością 30 stron na minutę – Sharp MX-M3070 (zima 2019 r.)
 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące z prędkością 35 stron na minutę – Sharp MX-M3570 (lato 2018 r.)
 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące z prędkością 40 stron na minutę – Sharp MX-M4070 (zima 2019 r.)
 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące z prędkością 50 stron na minutę – Sharp MX-M5070 (lato 2018 r.)
 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące z prędkością 60 stron na minutę – Sharp MX-M6070 (zima 2019 r.)
 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące z prędkością 90 stron na minutę – Sharp MX-M905 (zima 2019 r.)
 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące w kolorze z prędkością 65 stron na minutę – Sharp MX-6580N (zima 2019 r.)
 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące w kolorze z prędkością 75 stron na minutę – Sharp MX-7580N (zima 2019 r.)
 • Doskonałe profesjonalne urządzenie wielofunkcyjne, drukujące w kolorze z prędkością 70 stron na minutę – Sharp MX-7090N (zima 2019 r.)
 • Doskonałe profesjonalne urządzenie wielofunkcyjne drukujące w kolorze z prędkością 80 stron na minutę – Sharp MX-8090N (zima 2019 r.)
 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne dla małych i średnich firm – Sharp MX-B355W (zima 2019 r.)
 • Doskonałe urządzenie wielofunkcyjne dla grup roboczych średniej wielkości – Sharp MX-B455W (lato 2018 r.)

 

 

„Jesteśmy dumni z zaszczytnego wyróżnienia, takim jest przyznana przez Keypoint Intelligence – Buyers Lab nagroda za Linię Roku w kategorii urządzeń wielofunkcyjnych. Ten laur pierwszeństwa oraz dwanaście nagród Pick dla poszczególnych modeli urządzeń wielofunkcyjnych stanowią uznanie dla pracy, jaką włożyliśmy w zaprojektowanie wysoce efektywnych urządzeń do nowoczesnego zarządzania dokumentami. Naszym celem jest maksymalna wydajność i bezpieczeństwo. Dokładamy wszelki starań, by sukces naszych klientów był także naszym sukcesem.” – podsumował Ben Lake, Senior Product Manager w Sharp Europe.

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE